Horoskop tygodniowy na maj 2023

Wiosna to czas pełen zmian, ale ich końca wciąż nie widać. Na horyzoncie wkrótce pojawi się zaćmienie Księżyca w Skorpionie. Ów mroczne zjawisko potraktuj jak okazję do uwolnienia się od swoich zmartwień. Obawy, które starałaś się zakopać, teraz mogą znaleźć się w świetle reflektorów. Pożegnaj strach i wewnętrzne blokady odbierające ci chęć do działania. Jak to zrobić? Horoskop tygodniowy jak zwykle przynosi cenne wskazówki.

Pełnia w Skorpionie to czas na wybaczanie oraz pojednanie się z cieniem swojej duszy. Ten znak zodiaku akceptuje swój mrok i oczekuje od nas tego samego.

Kwiatowa Pełnia Księżyca, czyli zaćmienie w Skorpionie

Majowe zaćmienie to również Kwiatowa Pełnia Księżyca, brzmiąca nieco bardziej optymistycznie. Ta faza podkreśli, w jakiej sferze musimy uwolnić się od poczucia kontroli. Strach przed utratą wskutek podjęcia ryzyka uniemożliwia doświadczenie przyjemności, które oferuje ci twoje życie. Teraz, w sezonie Byka, jesteś wezwana do spełniania swoich pragnień. Zaćmienia Księżyca to czas uwolnienia. Odważ się puścić swoją przeszłość, by doświadczyć głębokiej przemiany. 

5 maja - początek transformacji

Zaćmienie w pełni księżyca nastąpi już 5 maja 2023. Pozwól swoim ciężkim uczuciom wyjść na powierzchnię. Staw im czoła. Daj im odejść. Będziesz mieć ochotę wyzbyć się części siebie, z której już wyrosłaś. Odkryj, kim się stajesz i dokąd zmierzasz. Początek miesiąca wiele ci uświadomi. 

Astrologia na maj 2023: