Pełnia księżyca w Rybach 2022 - horoskop

Panna

W kolejnych dniach twój władca Merkury oficjalnie rozpocznie retrogradację. To zjawisko odbędzie się w twoim drugim domu astrologicznym dotyczącym finansów. Nie martw się na zapas, kiedy doświadczysz nieporozumień i opóźnień w tej sferze. Z trudem dopniesz wszystko na ostatni guzik, ale tym razem wiń za to kosmos. Pełnia w Rybach z kolei zmusi cię do skupienia się na twoich najbliższych relacjach. Nawiąż głębszą więź z partnerem i okaż więcej cierpliwości rodzicom.

Baran

Pełnia księżyca w Rybach dotknie tematów związanych z twoim przeszłym lub teraźniejszym związkiem. Całkiem możliwe, że twój eks ponownie zagości w twoim życiu. Jeśli musisz coś zakończyć, ta faza temu sprzyja. Uważaj jednak na nieporozumienia wywołane przez ruch wsteczny Merkurego. Nie licz też na wielki powrót utraconej miłości. Z księżycem w Rybach wiele rzeczy jest tylko iluzją. Ludzie rzucają słowa na wiatr.

Pełnia księżyca w Rybach - ważny wstęp >>

Byk

Pełnia w znaku Ryb oświetli twój jedenasty dom przyjaźni. Spodziewaj się nagłego objawienia w tym obszarze. Zechcesz zakończyć toksyczną relację lub pogłębić świeżo nawiązaną znajomość. Ważne, abyś otoczyła się ludźmi, którzy wspierają twój wzrost i podzielają twoje poglądy. Poczuj, że jesteś częścią wspólnoty. Odzyskaj utracone poczucie bezpieczeństwa. W tym tygodniu możesz również otrzymać możliwość współpracy nad pasjonującym projektem, który da ci przestrzeń do swobodnego tworzenia wartościowych rzeczy.

Bliźnięta

Księżyc w pełni w Rybach nakłoni cię do głębokiej refleksji. Czy w twoim życiu brakuje emocji? A może od dawna nie czułaś satysfakcji? Zrób coś na przekór rutynie i oddaj się przyjemnościom, które zagwarantują ci mentalną stymulację. Rządzi tobą Merkury, a jego retrogradacja może spowodować, że poczujesz zagubienie. Zamiast prowokować chaos, skup się na czynnościach budzących w tobie same pozytywne odczucia.

Rak

Pełnia w Rybach dotknie twojej sfery duchowości. Twoja intuicja osiągnie szczytowy punkt. Zastanów się nad tym, co chcesz zamanifestować i dokąd zmierzasz w swojej wędrówce. Wreszcie otrzymasz odpowiedzi na pytania, które nie dawały ci spać po nocach. Zwróć uwagę na swoje przeczucia oraz informacje otrzymane w tym tygodniu. Myśl nieszablonowo. Wybij sobie z głowy, że coś jest dla ciebie niemożliwe. Uwierz, że cokolwiek sobie zażyczysz, wkrótce stanie się twoją rzeczywistością.

Lew

Ten tydzień to dla ciebie idealny czas na odświeżenie dawnego hobby i przypomnienie sobie o twoich talentach. Stara miłość nie rdzewieje. Nigdy nie jest za późno, aby wrócić do tego, co nie zostało ukończone w przeszłości. Zamiast próbować wkroczyć w przyszłość z czystą kartą, skorzystaj z niegdyś zbudowanych fundamentów. Dziś masz doświadczenie, jakiego wtedy brakowało ci, aby rozwinąć skrzydła.

Waga

W tym tygodniu będziesz zmuszona przeprowadzić kilka ważnych rozmów. Niestety, retrogradacja Merkurego utrudni ci porozumiewanie się z innymi. Pamiętaj o tym w chwilach frustracji, kiedy ktoś nie będzie mieć pojęcia, o czym mówisz. Pełnia księżyca z kolei obdarzy cię inspiracją, aby uczynić życie bardziej magicznym i odważyć się na coś szalonego. Uwolnij się od toksycznych uzależnień. Zwolnij w swoim życiu miejsce na rzeczy, które karmią twoją duszę i poprawiają ci nastrój.

Skorpion

W tę pełnię księżyca na nowo odkryjesz w sobie pasję i usłyszysz swoje stłumione pragnienia. Możesz nawet dać się ponieść chwili. Rób to, czego teraz zapragnie twoje serce. Twoja dusza ożywa, kiedy wkraczasz w jesień. Sny mogą stać się prorocze, a intuicja niezwykle niezawodna. Nie lekceważ swojego wewnętrznego głosu. Podejmij ryzyko. Zrealizuj plan, który może dać ci szczęście, zamiast podążać "racjonalną", nudną ścieżką. 

Strzelec

Pełnia księżyca w Rybach oświetli twoje życie osobiste. Możesz doświadczyć zmiany w relacjach z rodziną lub przyjaciółmi. Przypomnisz sobie, co jest naprawdę ważne, a czego nie warto ryzykować. Nie lekceważ swoich wizji i symboliki snów, które w znaku wody są bardziej intensywne. Manifestuj życzenia na najbliższą przyszłość. Wszystko, czego podejmiesz się w tym tygodniu, długotrwale wpłynie na twoją przyszłość. Wykonuj ostrożne i przemyślane kroki. 

Koziorożec

Podczas wrześniowej pełni przeprowadzisz niezwykle stymulujące rozmowy. Te konwersacje raz na zawsze mogą zmienić twój sposób myślenia. Jedno drobne zdarzenie lub rzecz naprowadzą cię na nową ścieżkę rozwoju. Przedstawiaj innym swoją perspektywę i szukaj pochlebstwa dla swoich pomysłów. Jesień zapowiada wiele aktywności w twoim sektorze kariery. Krok po kroku przejmujesz kontrolę nad tym, co dzieje się w twoim środowisku. 

Wodnik

Pełnia w Rybach otworzy twój umysł oraz naprowadzi cię na nowe możliwości. Zaakceptuj fakt, że jesteś wiecznym uczniem i rozkoszuj się procesem zdobywania wiedzy. Spodziewaj się również zmian w swoich finansach. Pora zapełnić "spiżarnię" na jesień, pracując nad nowymi źródłami dochodu. Czerp z obfitości, która już jest wokół ciebie. Zdziwisz się, jak wiele opcji skrywa twoje otoczenie. 

Ryby

Pełnia księżyca w twoim znaku przyniesie ci ważne objawienia. Skup się na tym, czego pragnie twoja dusza. Odzyskaj pewność siebie i samoakceptację nadszarpniętą przez ostatnie trudne doświadczenia. Retrogradacja Merkurego zainicjuje w tobie uzdrawiającą przemianę. Kopiesz głęboko, mierzysz się z lękami i odkrywasz, co naprawdę powinnaś odpuścić. Transformacja nie odbywa się bez poświęcenia. Dopuść do siebie chęć całkowitej odnowy.