Horoskop tygodniowy na sezon Ryb 2022

Horoskop tygodniowy - co wróży nam tym razem? Lepiej przygotuj listę przyjaciół, na których zawsze możesz polegać. Wrażliwa energia sezonu Ryb za chwilę doprowadzi cię do łez. Żywioł wody symbolizuje uczucia, a więc poczujemy wszystkie emocje. Nie duś ich w sobie, jak w miesiącu Wodnika. Pozwól im wypłynąć na powierzchnię i ewoluować w coś kreatywnego. Ryby to także marzyciele zodiaku pozostający w kontakcie z intuicją. Wiedza o tym, jak twój znak zareaguje na ich kosmiczne wibracje pomoże ci osiągnąć maksimum korzyści z nadchodzącego tygodnia. Wskazówka na kolejne dni znajduje się w powyższej galerii zdjęć >>>

Sezon Ryb to finał roku astrologicznego, który skłania do refleksji nad tym, co przeminęło. 

Horoskop na ten tydzień nakłoni nas również do odpoczynku i zwolnienia tempa. Jako ostatni znak na kole zodiaku, Ryby reprezentują duchową wiedzę, którą zgromadziliśmy podczas upływającego roku astrologicznego. Teraz otrzymamy możliwość zastanowienia się nad swoją podróżą. Wykorzystaj ten czas, aby spojrzeć wstecz na wydarzenia z lutego 2021. Co zmieniło się od tamtego czasu, a z czym nadal się zmagasz? Jakie są twoje cele, marzenia i pragnienia na nadchodzący rok? Świeżą energię przywitamy już w marcu, gdy Słońce przesunie się do znaku Barana. 

Liczby anielskie - co chcą nam przekazać? >>

To nie koniec astro newsów na kolejne dni. We wtorek doświadczymy mocy wyjątkowej daty 22.02.2022. Ten dzień otworzy portal numerologiczny 222, który wzmocni uduchowioną energię Ryb. Będziemy mieć do czynienia z liczbą anielską o wysokiej częstotliwości.  Powtarzające się liczby aniołów to kody będące wiadomością od Wszechświata. Możemy spodziewać się dobrych wieści związanych z ważną dla nas dziedziną życia. W numerologii cyfra 2 wiąże się z emocjami, intuicją, współpracą i jednością. Służy manifestowaniu miłości, harmonii w związkach i intencjom związanym z wyższymi celami duszy. Nie przegap tej najlepszej okazji w roku na przyciągnięcie do siebie dawki szczęścia. 

Horoskopy na luty 2022:

  1. Co oznacza data 22.02.22 w numerologii?
  2. Sezon Ryb - pełna prognoza astrologiczna
  3. Horoskop na ten tydzień dla całego zodiaku