Horoskop tygodniowy na listopad 2022

Sezon Skorpiona dobiega końca. Ten okres dla wielu był intensywny ze względu na zaćmienia i retrogradację Marsa. Na szczęście ciężar ów zjawisk powoli puszcza, zwalniając miejsce lekkiej energii Strzelca. Horoskop tygodniowy na kolejne dni pała nadzieją i optymizmem. 

Pozytywny Strzelec sprawi, że z powrotem wpuścimy do życia trochę światła. Podróż przez mrok dobiegła końca. Nareszcie dostrzeżemy sens w tym, co nas spotkało.

Już w środę 16 listopada Wenus przesunie się ze znaku Skorpiona, który ją ograniczał, do namiętnego Strzelca. W żywiole ognia planeta romansu będzie poszukiwać wrażeń i swobody w związkach. Zechce przekroczyć dotychczasowe granice, aby połączyć się ze swoją prawdą. Postawi pragnienie wolności na pierwszym miejscu, kierując się miłością własną. 

Wenus w znaku Strzelca jest niczym nieposkromiony wulkan – przepełnia ją szereg różnych emocji, często ze sobą sprzecznych.

W czwartek 17 listopada Merkury również przejdzie do Strzelca, jednak w tym znaku planeta intelektu może wyrządzić nam wiele szkód. Zamiast mieć głowę na karku, damy się ponieść nierealnym scenariuszom. Lepiej nie składajmy obietnic bez pokrycia, gdyż ten aspekt nie pozwoli nam dotrzymać słowa.

Kiedy powitamy radosny sezon Łucznika? Słońce wzejdzie do znaku Strzelca 21 listopada. W tym sezonie poczujemy się żądni przygód i otwarci na szanse podsuwane przez Wszechświat. Podświadomie zaczniemy szukać doświadczeń, dzięki którym poszerzymy swoją perspektywę. Strzelec to zarazem nauczyciel i uczeń, a my sami już wkrótce wcielimy się w te role. Oto, czego twój znak zodiaku może oczekiwać od kosmosu w tym tygodniu >>

 

Horoskopy na listopad: