Horoskop tygodniowy 2022 na 12-18 grudnia 

STRZELEC

Ten tydzień wstrząśnie twoimi relacjami. Kwadrat Słońca w Strzelcu do Neptuna w Rybach sprawi, że gorzka prawda ujrzy światło dzienne. Przestaniesz mieć złudzenia co do osoby, którą do tej pory mogłaś idealizować. Zobaczysz sytuację taką, jaką jest, aby już dłużej nie żyć w błędzie. Chociaż możesz poczuć rozczarowanie, wiedz, że tak miało być i już. 

BARAN

Horoskop tygodniowy podpowiada, abyś przeznaczyła chwilę na relaksację ciała, umysłu i duszy. Należy ci się porządny reset. Może powinnaś pomyśleć o takich praktykach jak joga czy medytacja? Daj się oświecić. Chociaż rozróżnienie, w co warto inwestować czas i energię, a co trzeba porzucić początkowo może być trudne, takie praktyki wesprą twój rozwój osobisty. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BYK

Z natury jesteś niechętna wobec zmian i zawsze próbujesz przewidzieć przyszłość. Twój niezawodny znak zodiaku woli ugruntowanie niż przewrót. Jednak w tym tygodniu zapragniesz czegoś, co może odmienić twoją ziemską rzeczywistość. Wszechświat podpowiada, abyś była elastyczna. Czas zrobić coś na przekór swojej stoickiej naturze. 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta wkraczają w okres ważnej transformacji. Twoja głowa w tym tygodniu zawędruje do mrocznego miejsca objętego tabu. Skup się na tym, co musisz odpuścić, zanim rozpoczniesz jakiś nowy etap. Nie trać gruntu pod nogami, postaraj się uziemić. Ewoluujesz, a więc daj sobie czas na to, by móc się sobą zaopiekować. 

RAK

W tym tygodniu postaw na uzdrawianie siebie i swoich relacji. Gdy Słońce stworzy kwadrat z Neptunem, zaczniesz zacieśniać swoje więzi międzyludzkie. Nadszedł czas, aby uwolnić się od obaw przed zranieniem ze strony tych, których kochasz. Umocnij swoje partnerstwa, ale też zachowaj w nich przestrzeń dla samej siebie. Nie bój się mówić "nie" gdy nie zgadzasz się z pomysłem drugiej osoby. 

LEW

Sezon Strzelca natchnął cię inspiracjami mogącymi uczynić ten tydzień magicznym. Saturn i Jowisz połączą swoje siły w twoim siódmym domu relacji jeden na jeden. Czy jesteś gotowa, aby się uwolnić od zobowiązań, które cię krępują? Teraz masz okazję oderwać się od tego, co zmusza cię do życia wbrew swojej naturze. Nadszedł czas, aby podążać ścieżką zgodną z twoim prawdziwym lwim "ja". Nie bój się wielkich zmian na nowy rok. 

PANNA

Przedświąteczna atmosfera wywołuje w tobie nostalgię, jak gdybyś znowu była małą dziewczynką oczekującą prezentów. W tym tygodniu cały ten gwiazdkowy entuzjazm zrodzi w twojej głowie ciekawy pomysł, który będzie początkiem przełomu. Poczujesz kreatywność, pragnienie romansu i nieuzasadnioną, infantylną radość. Idź na całość, bo nie ma powodu, by odmawiać sobie tego, czego naprawdę chcesz.

WAGA

Tym, czego najbardziej potrzebujesz w tym tygodniu, jest poczucie komfortu i przynależności. Jeśli nie dostajesz miłości, troski oraz współczucia ze strony najbliższych, od razu popadasz w depresję. Zastanów się, dlaczego tak jest. W jaki sposób możesz sama zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa? Trwa retrogradacja Marsa, która naraża Wagi na konflikty. Możliwe, że podejmiesz się drażliwych tematów dotyczących twojego stanu emocjonalnego.

SKORPION

Szukasz wolności oraz ukojenia. Duchową transformację rozpoczniesz tylko wtedy, gdy na dobre odpuścisz sprawy z przeszłości. Uwolnij się od wspomnień z dawnego związku, który wypchnął cię ze strefy komfortu. Rób to, co potrafisz najlepiej, z pełnym zaufaniem, że Wszechświat cię słucha. Kosmos zachęca Skorpiony do stworzenia poczucia stabilności. Nie szukaj go jednak w drugiej osobie.

KOZIOROŻEC

Ten rok był dla ciebie szaloną przejażdżką. Czujesz się o wiele starsza, niż jesteś. Na szczęście ten tydzień odciąży twoje barki i pozwoli ci odbudować pewność siebie. Możliwe, że pod wpływem energii Strzelca znów połączysz się ze swoją dawną pasją. Pamiętaj o tym, kim jesteś. Żyj. Zmiany, które niebawem nadejdą, w ostateczności wyjdą ci na dobre.

WODNIK

Nad Wodnikami wisi odpowiedzialność. Doświadczysz czegoś, co dogłębnie wpłynie na ciebie na najbardziej osobistym poziomie. Możesz mieć wrażenie, że prześladują cię wszystkie popełnione niegdyś złe decyzje. Tak, jakby ciążył nad tobą przymus odpracowania zaległej karmy. Zagryź zęby, działaj i myśl pozytywnie, żeby jakoś przetrwać ten chaotyczny czas. 

RYBY

W tym tygodniu Jowisz stworzy kwadrat do Neptuna. To twoje dwie planety rządzące. Staniesz się gotowa, by porzucić przeszłość i odciąć się od negatywnej energii, która nieustannie hamuje twój wzrost. Nadszedł czas, aby zwolnić duchową przestrzeń na zupełnie nowe doświadczenia. Niech wreszcie spełnią się twoje najskrytsze marzenia. Tak, te, jakie codziennie tworzysz w swojej głowie.