Horoskop tygodniowy na Wielkanoc 2022

Tydzień rozpocznie niesamowite wydarzenie, które przytrafia się tylko raz w życiu. Będzie nim koniunkcja Jowisza z Neptunem w Rybach w poniedziałek 12 kwietnia. To magiczne wyrównanie dwóch marzycielskich planet w mistycznym znaku Ryb ostatni raz zdarzyło się 166 lat temu. Według astrologii ów zjawisko zaczyna nową erę duchowego i artystycznego wzrostu. Oto okazja, aby wywołać pozytywną zmianę na skalę globalną. Kierujmy się więc miłością oraz wolnością w wyrażaniu siebie. 

W tym roku tuż przed Wielkanocą poczujemy wiosenne odrodzenie w duszy. 

Co jeszcze szykuje horoskop tygodniowy na Wielkanoc 2022? W połowie tygodnia nastąpi kolejna ważna zmiana. Mars, planeta akcji i ambicji, przesunie się z Barana do kapryśnych Ryb. W emocjonalnych wodach tego znaku może wywołać sporo zamieszania. Postarajmy się więc trzymać nerwy na wodzy - w przeciwnym razie wywołamy sztorm. 

Różowy księżyc - pełnia w Wadze

Zwieńczeniem tygodnia będzie Różowy Księżyc, czyli pełnia w Wadze 16 kwietnia. Ta faza skupi się na naszych relacjach, co może być szczególnie podkreślone w czasie świąt. Będziemy musieli się zastanowić, w jaki sposób nasze decyzje wpływają na życie innych. Nazwa "Różowy Księżyc" jest trochę myląca - nie wzięła się od koloru księżyca (niestety, nie stanie się on intensywnie różowy), lecz różowego floksa, dzikiego kwiatu pączkującego w kwietniu. Jak zwykle, w trakcie pełni doświadczymy pierwszych efektów nowiowych manifestacji. Właśnie teraz, kiedy księżyc zyska swoją moc, zakwitną nasze nasiona intencji. Horoskop dla twojego znaku zodiaku >>

Różowy Księżyc sprawi, że zakwitną nasze intencje posiane w ostatnim nowiu. 

Horoskopy na kwiecień 2022

Oto co jeszcze czeka nas w tym miesiącu: