Horoskop na luty 2021 - prognoza na kolejne dni

Nadal tkwimy w sezonie Wodnika, znaku zodiaku znanego z innowacji, który nieustannie wprowadza nowe trendy oraz zachęca do grupowych inicjatyw. Ta wyjątkowa istota nadaje na wysokich częstotliwościach, a my podświadomie się do niej dostrajamy. Roztacza wokół siebie energię do działania i poszukiwania przygód w nowych miejscach. Budzi naszą uśpioną autentyczność, napawając odwagą do spełniania wielkich marzeń. Niestety w lutym dobre wibracje Wodnika będą zakłócone zjawiskiem retrogradacji. Merkury na wstecznym nieraz nas zaskoczy i popsuje każdy misterny plan. Lepiej postawić na spontaniczność - to pozwoli nam uniknąć wielkiego rozczarowania. 

Retrogradacja Merkurego potrwa aż do 20 lutego, utrudniając nam podróże, komunikację i realizację dobrze obmyślonych planów. 

Sprawy nabiorą tempa 10 lutego, gdy podstępny Merkury zrówna się z Marsem, planetą walki i konfliktów. Wtedy nie warto działać pod impulsem lub z byle powodu wszczynać awantury. Zwykła wymiana zdań może przerodzić się w kłótnie, jeśli nie będziemy trzymać nerwów na wodzy.

Merkury i Mars to mieszanka wybuchowa, która prowokuje niepotrzebne konflikty.

Wszechświat otworzy przed nami nowy rozdział podczas nowiu Księżyca w Wodniku 11 lutego o godzinie 20:06. Ten znak zodiaku nieustannie dąży do osiągnięcia niezależności. Może nam dopomóc w realizacji naszych indywidualnych celów, ale też przysporzyć problemów związkowych na skutek odmiennych zdań. Wodnikowy Księżyc sprzyja rozwojowi wszystkiemu, co związane z intelektem, technologią i pracą dla społeczności. 

Połączenie Wenus i Merkurego może zakończyć nawet najgorętszy romans.

Przed Walentynkami retrogradacja Merkurego połączy swoje chaotyczne siły z Wenus. Ten aspekt, niestety, może wywołać poważne nieporozumienia w związkach. Zdejmie nam z nosa różowe okulary, obnażając wszystkie wady partnera. Zastanowimy się, czy naprawdę chcemy stworzyć swoją przyszłość z tą właśnie osobą. 

Walentynki 14 lutego to moment, w którym retrogradacja osiągnie swój szczyt, tworząc połączenie z ekspansywnym Jowiszem. Nasze problemy wypłyną na wierzch, abyśmy mogli je przepracować. Co wtedy zrobić, a czego uniknąć? Oto astro wskazówki na Święto Zakochanych >>