Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 2021:

Baran

Pełnia księżyca w Rybach silnie wpłynie na twoje emocje. Spodziewaj się przebłysków intuicji i proroczych snów pełnych cennych wskazówek. Uwolnij się od swojej przeszłości, podejmując odważne kroki ku nowemu. Rozpoczynasz w swoim życiu kolejny, ważny rozdział związany z partnerstwem. Bądź otwarta na współpracę z osobami, które stymulują twój wewnętrzny potencjał.

Byk

Ta pełnia księżyca wskaże, na czym stoisz, jeśli chodzi o twoje towarzystwo. Możesz poczuć, że "wyrosłaś" z niektórych znajomości i chcesz zaprosić do życia nową energię. Znajdź grupę ludzi, którzy docenią osobę, jaką się stajesz. Przestarzałe przekonania panujące w twoim kręgu wpływają hamująco na twój dalszy rozwój. Równonoc jesienna zachęci cię do duchowych porządków i zadbania o swoje zdrowie.

Bliźnięta

W czasie pełni księżyca spodziewaj się postępu w twojej karierze. Los przyniesie ci nowe wyzwania, jak również potężne możliwości. Czas przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i wkroczyć na ścieżkę, która jest dla ciebie ważna. Nie trać energii na to, co cię rozprasza. Znajdź nowe źródło motywacji do pracy. Nagłe "zbiegi okoliczności" zaskakująco przybliżą cię do celu. 

Rak 

Pełnia księżyca w znaku Ryb zachęci cię do nowej przygody. Jeszcze nie pora na jesienną melancholię. Pozwól sobie próbować nowych rzeczy, które rozwiną twoją kreatywność. To także piękny czas sprzyjający przeprojektowaniu przestrzeni życiowej. Uczyń swój dom jeszcze bardziej komfortowym. Twoje serce pragnie poczucia bezpieczeństwa i zapuszczenia korzeni w jednym miejscu. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>