Retrogradacja Merkurego trwająca ostatnie trzy tygodnie przypominała życiowe pole bitwy. W tym tygodniu nareszcie odetchniemy z ulgą, bo w kosmosie zapanuje korzystny układ planet. Już w poniedziałkową noc zawiśnie nad nami pełnia Księżyca w Pannie, którą określa się też mianem Super Moon. To dlatego, że Srebrny Glob znajdzie się w niewielkiej odległości od Ziemi, co dzieje się tylko trzy razy w roku. Będzie przez to wyjątkowo lśniący i duży, a jego energia bardzo intensywna. Panna jest praktycznym, zorientowanym na szczegóły znakiem zodiaku, który logicznie postrzega rzeczywistość. Wykorzystaj czas jej pełni na osiągnięcie swoich nowych celów oraz rozpalenie ognia inspiracji. 

Marcowa pełnia Księżyca w Pannie - co oznacza? >>

Baran

Dążenie do celu nie zawsze musi kończyć się „wygraną” lub udowodnieniem sukcesu przed resztą świata. W tym tygodniu potraktuj swoje dokonania osobiście, zachowując satysfakcję dla siebie. Prawdziwym osiągnięciem jest stawanie się lepszą osobą każdego dnia. Pełnia księżyca w Pannie skłania także do sprawdzenia, czy twoje zdrowie ma się ok. Retrogradacja Merkurego wypali się w środę, a to dla Baranów oznacza zakończenie się wszelkich potyczek "na rogi" ze swoimi przeciwnikami. 

Byk

Przestań unikać możliwości poznawania nowych osób. Czas nieco poszerzyć swój krąg znajomych. W przeciwnym razie na dniach poczujesz się nieco odizolowana. Daj szansę spontanicznym wyjściom w tym tygodniu, ponieważ wszechświat szykuje dla ciebie wielu świetnych przyjaciół, których jeszcze nie udało ci się poznać. Energia wiosny sprawi, że wkrótce porzucisz swoją rutynę. Za to wibracja Superksiężyca na dniach zwiększy twoją pewność siebie. Otwórz swoje serce - nie pożałujesz!

Bliźnięta

W tym tygodniu skoncentruj się na swoich długoterminowych celach bardziej niż tym, co myślą inni. Wszechświat wysłucha twoje prośby, jeśli pozostaniesz wierna sobie. Nie przejmuj się, jeśli nie otrzymasz wsparcia w swoim kręgu. Wkrótce trafisz na odpowiednie osoby, które docenią twoje pomysły. Pełnia Księżyca w Pannie spowoduje, że zawędrujesz do miejsc i ludzi sprawiających, że poczujesz się "jak w domu". Nadszedł czas, by poszerzyć horyzonty - otwórz nową książkę lub wybierz się w podróż. 

Rak

Na dniach pozwól innym wpłynąć na twoją osobowość. Otwórz swój umysł i spróbuj wejść w czyjeś buty. Chwilowe przekształcenie perspektywy zaowocuje dobrą zmianą. Otrzymasz potrzebne ci inspiracje. Poniedziałkowa pełnia Księżyca w Pannie pomoże ci odkryć nieznane lądy oraz obdarzy cię odwagą do wyrażania myśli. Do środy Merkury porusza się bezpośrednio w sektorze seksualności i mówienia prawdy. Mów to, co czujesz, a efekty cię zadziwią. 

Lew

W tym tygodniu Superksiężyc ma misję dla Lwów. Wzywa was, byście porzuciły to, co już wam nie służy. Chociaż pożegnania z przeszłością bywają słodko-gorzkie, bądź pewna, że dzięki nim nareszcie mocno ruszysz w przód. Przyszłość ma dla ciebie piękny scenariusz. Nie daj się blokować temu, czego już nie ma. Na początku tego tygodnia Merkury znajduje się w sektorze romantycznym, dzięki czemu pomoże ci przebaczyć, przeprosić lub znaleźć kompromis w obecnych i przeszłych relacjach. 

Panna

Pod wpływem pełni Księżyca w twoim znaku zajrzysz głęboko pod swoją skorupę. Możesz poczuć się bezbronna wobec swoich emocji lub surowa i oceniająca, gdy przeanalizujesz dawne sytuacje. Rozluźnij relację ze swoim wnętrzem, porzuć potrzebę kontroli czy bycia idealną. Magia zadzieje się dopiero wtedy, gdy wpuścisz ją do swojego życia. W poniedziałek twój rządzący znak zodiaku porusza się sektorze zdrowia oraz rutyny. Zadbaj o siebie i doprowadź do porządku swój dzienny harmonogram. 

Waga

Pełnia Księżyca w Pannie wskaże ci, jak zamieniać codzienne, nudne zadania w czynności sprawiające przyjemność. Wystarczy, że z optymizmem podejdziesz do obciążającej pracy. Wprowadź do swojej rutyny poczucie humoru. Energia pełni będzie sprzyjać również ulepszaniu domowego środowiska. Wykorzystaj ten czas na przeprojektowanie wnętrz oraz głęboki relaks. 

Skorpion

W tym tygodniu będziesz tryskać kreatywnością, więc spraw, by Twoje projekty artystyczne stały się najwyższym priorytetem na liście. Superksiężyc w Pannie da ci odwagę na realizację najśmielszych celów. Baw się dobrze i nie martw się o to, czy wszystko potoczy się zgodnie z planem. Pierwsze próby rzadko kiedy są doskonałe. Wyrażaj siebie w swobodny sposób. Na dniach Merkury będzie poruszać się bezpośrednio w po twoich naładowanych emocjami relacjach oraz sferze rodzinnej. Możesz liczyć na przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i pomoc w ustalaniu nowych granic.

Strzelec

Pełnia Księżyca w Pannie sprawi, że skupisz uwagę na swoich korzeniach i tym, jak zrównoważyć swoje życie prywatne z publicznym wizerunkiem. Popracuj nad osiągnięciem harmonii pomiędzy wewnętrznymi potrzebami a wymaganiami zawodowymi. Poświęć kolejne dni na uzdrawianie swoich więzi rodzinnych. Niech twój dom stanie się dla ciebie świętą przestrzenią, w której panuje spokój. W poniedziałek Merkury porusza się bezpośrednio w twoim sektorze komunikacji, budząc w tobie ciekawość i pasję.

Koziorożec

W tym tygodniu wykorzystaj energię pełni w Pannie do bycia bardziej uczciwym wobec innych oraz samej siebie. Komunikuj się z ludźmi, bo tylko w ten sposób rozwiążesz problemy i załagodzisz powstałe konflikty. Poszerz swoje horyzonty - wyrusz w podróż fizyczną lub intelektualną. To dla ciebie dobry czas na kupienie biletu last minute, czy wypróbowanie nowej dziedziny. Na dniach Merkury będzie poruszać się bezpośrednio po twojej strefie finansów. Jeśli ostatnio bardziej niż zwykle przejmowałaś się pieniędzmi, wiedz, że najgorsze masz już za sobą. Nadchodzą dni obfitości!

Wodnik

"Jak się nie ma, co się lubi to się lubi, co się ma". W tym tygodniu pogodzisz się z tym, co posiadasz, a co znajduje się poza twoim zasięgiem. Pogódź się z tym, że nie masz wpływu na wszystko. Skoncentruj się tych rzeczach i sytuacjach, które zawsze możesz kontrolować. Na dniach wszechświat będzie testować twoją elastyczność. Poświęć czas na odpoczynek oraz rozwój duchowy. W poniedziałek Merkury porusza się bezpośrednio w twoim znaku, usuwając bóle głowy, pomyłki i nietypowe uczucia aspołeczne, które ostatnio miewałaś.

Ryby

W tym tygodniu poczujesz, że odgrywasz wiele ról. Chociaż nie we wszystkich z nich jesteś sobą, nikomu nie daj się zaszufladkować lub zmieść na niższy poziom. Posiadasz wiele talentów, do których potrafisz przekonać masy. Dawaj dobry przykład swojej społeczności. Na dniach masz szansę stać się sznurkiem, który połączy wszystkich razem.

Wraz z wiosną rozpoczyna się słowiański Nowy Rok - jak go świętować?