Horoskop tygodniowy 2020 - co czeka nas w pierwszym tygodniu kwietnia?

Baran

Od poniedziałku odczujesz w sobie dobroć i potrzebę działania. Praca dla innych stanie się twoim motorkiem napędowym. To nic, że znajdujesz się na kwarantannie, twoje życie towarzyskie nabierze tempa. Otwórz się na współpracę oraz nowe projekty. Wszystkie interakcje, w jakie teraz wejdziesz, będą mieć dla ciebie pozytywny skutek. Udzielaj się w mediach społecznościowych i zacznij łączyć ludzi w słusznym celu. Nie hamuj drzemiącej w tobie aktywistki. Świat potrzebuje takich jak ty.

Byk

W tym tygodniu odkryjesz, co jest twoją ostoją. Przestaniesz skupiać się na problemach, na które nie masz żadnego wpływu. Odnajdziesz się w swojej strefie komfortu i zaprowadzisz porządek w sferach, w jakich do tej pory panował chaos. Nie czekaj, aż ktoś inny zrobi to za ciebie. Polegaj wyłącznie na samej sobie. Mars wkracza do twojej strefy kariery, dzięki czemu nie będziesz narzekać na brak pracy. Ten efekt utrzyma się do sześciu tygodni - lepiej zakasać rękawy i do dzieła!

Bliźnięta

Masz za sobą złe dni? Nadchodzą lepsze czasy. Poświęć ten tydzień na ambitne, trwałe cele. Nie pozwól, by krytyczne postrzeganie samej siebie zepsuło ci obraz twojej przyszłości. Oczyść się ze złych wspomnień i negatywnych myśli. Bądź odważna w tym, co robisz, manifestuj pragnienia. Nie przestawaj marzyć, a wolną chwilę poświęć na dobrą książkę lub motywujący dokument. Mars natchnie cię nowymi inspiracjami. 

Rak

Teraz Mars podróżuje przez twoją strefę uczuć i dokopuje się do tego, co skrzętnie skrywasz w środku. Wypchnie na wierzch rzeczy, które cię niepokoją, żebyś na nowo je przepracowała. Może warto porozmawiać z kimś o swoich problemach lub zasięgnąć porady specjalisty? Robiąc to przez internet czy telefon, poczujesz się bardziej komfortowo. Jeśli w tym tygodniu zrzucisz kamień leżący ci na sercu, wreszcie osiągniesz wewnętrzną harmonię. Przecież marzysz o tym już od dłuższego czasu!

Lew

Boisz się samotności, a to sprawia, że przysparzasz sobie wielu problemów miłosnych. Godzisz się na różne zachowania partnera tylko dlatego, że pragniesz w swoim życiu jego obecności. Nie potrafisz odróżnić toksycznej relacji od zdrowego związku, chociaż czujesz, że ten scenariusz ci nie służy. Gdy w tym tygodniu Mars zapanuje w twoim znaku bądź pewna, że dojdzie między wami do spięcia. Wyraźnie dostrzeżesz wady swojego ukochanego i nie będziesz w stanie tego przemilczeć. Czas podjąć dorosłą decyzję. 

Panna

Mars sprawi, że twój tydzień stanie się bardzo pracowity. Przygotuj się na górę obowiązków. Ktoś będzie próbować cię od nich odciągnąć, jednak teraz czas nie sprzyja oddawaniu się pokusie. Na dniach skoncentruj się na swojej karierze, a już niebawem odniesiesz sukces. Pielęgnuj swoje relacje zawodowe. Przez internet to wcale nie jest takie trudne! W wolnych chwilach zrób coś dla swojego zdrowia i oddaj się domowemu SPA. 

Waga

Rozpal w sobie iskrę twórczości, a ta wkrótce zamieni się w ogień. Koniec popadania w melancholię, najbliższe dni sprzyjają czynom. Odłóż telefon na bok i uaktywnij swoje talenty, które nie wiążą się tylko z internetem. Masz ich wiele, w końcu jesteś kreatywną duszą. Mars daje ci potencjał by robić to, co chcesz, oraz mieć z tego dochód. Twoje pomysły spotkają się z entuzjazmem innych i zapoczątkują nowy projekt.

Skorpion

W poniedziałek Mars wkracza w sektor Wodnika, by uczynić cię szczęśliwym znakiem zodiaku. Zaczniesz bardziej doceniać czas spędzony w samotności. Nauczysz się, co to znaczy relaks oraz odbudujesz poczucie bezpieczeństwa. Czas izolacji wzmocni twoje wnętrze i nareszcie załata otwarte rany. Twój proces samoleczenia trwa, a każdy kolejny dzień to wielki postęp. Skorzystaj z przychylności gwiazd, by zabrać się za to, co odkładasz "na później". Wszystko, co wprowadzisz do rutyny w tym tygodniu, ma szansę zamienić się w dobry nawyk. 

Strzelec

Wahania nastrojów, niepewność w uczuciach. Ostatnio jesteś wyjątkowo wrażliwa. Na szczęście w tym tygodniu Mars nieco wyklaruje twoją sytuację i pomoże ci ustalić mocne granice lub zacieśnić więzi, na których ci zależy. Być może czas łagodnie zakończyć relację, która nie daje ci spać po nocach. Kolejne dni sprzyjają także zasięganiu porad oraz robieniu burzy mózgów w słusznym celu. Działanie na korzyść dla twojej społeczności odciągnie twoje myśli od drażliwych tematów. 

Koziorożec

W tym tygodniu strzeż się składania obietnic bez pokrycia. W przeciwnym razie wpadniesz w tarapaty. Mars zmotywuje cię do pracy nad sobą, więc skorzystaj z tej energii, by trochę się poprawić. Zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i kwestiach dbania o swoje zdrowie. Bądź dobrej myśli, bo na dniach spotkasz kogoś, kto będzie chciał zainwestować w twój ostatni projekt. Sytuacja finansowa wkrótce się rozjaśni, ale musisz nauczyć się oszczędzać. 

Wodnik

W poniedziałek Mars wkracza w twój znak, dzięki czemu zyskasz na sile. Odważnie mów na głos swoje myśli i marzenia, bo wszechświat jest otwarty na ich realizację. Otrzymasz od losu narzędzia niezbędne do zbudowania swojej przyszłości. Masz szansę stworzyć porządne fundamenty dla projektu, który planujesz wcielić w życie. Nie czuj się ograniczona przez kwarantannę. Korzystaj z wszystkich zalet tej sytuacji. Jesteś urodzoną aktywistką, która potrafi wiele, nawet przez internet.

Ryby

Kiedy Mars zapanuje nad tym tygodniem, Ryby odczują zmniejszoną produktywność. Przestań martwić się tym, że robisz za mało, i pozwól sobie na zasłużony relaks. Czasem spokój jest potrzebny, żeby zebrać myśli oraz zregenerować swoje siły. Masz ochotę się wyciszyć? Po prostu to zrób. Poświęć kolejne dni na rozwój duchowy - jogę, medytację, oczyszczanie przestrzeni. Stwórz wokół siebie strefę komfortu, w której odpoczniesz od złych wiadomości lub stresu związanego z pracą. Zwolnij tempo i pozwól sobie "być", bez presji narzuconej przez otoczenie. 

Znaki zodiaku w social mediach. Jak wygląda nasze życie online? >>