Horoskop tygodniowy 2020 na początek sezonu Lwa:

Baran

Twój ognisty brat Lew rozpali w tobie płomień kreatywności. Zacznij poważnie traktować swoje pasje i wsłuchaj się w głos duszy artystki, która od dawna pomieszkuje w twoim wnętrzu. Wyrażaj siebie jak nigdy dotąd. Ten czas sprzyja odważnym posunięciom. Ostatni tydzień był dla ciebie drażliwy za sprawą Nowiu Księżyca w Raku. Wbrew pozorom, dzięki temu zjawisku zrzuciłaś ciężar noszony w sercu. Teraz Słońce będzie ci przyświecać, prowokując korzystne sytuacje. 

Byk

Jesteś jednym z tych znaków zodiaku, który uwielbia przebywać w domu. Często w ostatniej chwili anulujesz plany, żeby tylko relaksować się w swoich czterech kątach. Jednak w tym miesiącu czekają cię konflikty do załagodzenia pod twoim własnym dachem. Pora przestać je ignorować, żeby nie przysporzyć sobie więcej zmartwień. Z pewnością już czujesz wzrastający niepokój, który rzutuje na twoje zachowanie. Nie pozwól, by sprawy rodzinne popsuły twoje plany na resztę lata.

Bliźnięta

Do tej pory byłaś wolna jak wiatr, miotany we wszystkie strony świata. Jednak w tym roku dostrzegasz, że twoje korzenie zapuszczają się coraz głębiej w ziemię. Na dodatek w gruncie, po którym teraz stąpasz. Życie w jednym miejscu przychodzi ci z trudnością, lecz odkrywasz szczęście w byciu uziemionym. Uczysz się, że prawdziwa stabilność nie oznacza utraty wolności. Poczucie bezpieczeństwa tworzy się w tobie i możesz je zabrać wszędzie tam, gdzie zmierzasz. Pozwól mu jeszcze trochę wykiełkować. 

Rak

Zaakceptuj fakt, że ewoluujesz. Zmiana w twoim życiu następuje bardzo płynnie. Nie jesteś tą samą osobą, co wcześniej. Zostaw przeszłość w tyle i przestań być więźniem swoich podkoloryzowanych wspomnień. Czujesz się bezbronna i niepewna wobec losu? Duży krok w przyszłość wymaga siły, lecz nie da się jej zdobyć w ciągu jednego dnia. Bądź dla siebie dobra, a za jakiś czas dostrzeżesz sens we wszystkim, co musiało się stać. 

Nów Księżyca w Raku - jak go odczuwamy? >>