Horoskop tygodniowy 2020 na początek sezonu Lwa:

Baran

Twój ognisty brat Lew rozpali w tobie płomień kreatywności. Zacznij poważnie traktować swoje pasje i wsłuchaj się w głos duszy artystki, która od dawna pomieszkuje w twoim wnętrzu. Wyrażaj siebie jak nigdy dotąd. Ten czas sprzyja odważnym posunięciom. Ostatni tydzień był dla ciebie drażliwy za sprawą Nowiu Księżyca w Raku. Wbrew pozorom, dzięki temu zjawisku zrzuciłaś ciężar noszony w sercu. Teraz Słońce będzie ci przyświecać, prowokując korzystne sytuacje. 

Byk

Jesteś jednym z tych znaków zodiaku, który uwielbia przebywać w domu. Często w ostatniej chwili anulujesz plany, żeby tylko relaksować się w swoich czterech kątach. Jednak w tym miesiącu czekają cię konflikty do załagodzenia pod twoim własnym dachem. Pora przestać je ignorować, żeby nie przysporzyć sobie więcej zmartwień. Z pewnością już czujesz wzrastający niepokój, który rzutuje na twoje zachowanie. Nie pozwól, by sprawy rodzinne popsuły twoje plany na resztę lata.

Bliźnięta

Do tej pory byłaś wolna jak wiatr, miotany we wszystkie strony świata. Jednak w tym roku dostrzegasz, że twoje korzenie zapuszczają się coraz głębiej w ziemię. Na dodatek w gruncie, po którym teraz stąpasz. Życie w jednym miejscu przychodzi ci z trudnością, lecz odkrywasz szczęście w byciu uziemionym. Uczysz się, że prawdziwa stabilność nie oznacza utraty wolności. Poczucie bezpieczeństwa tworzy się w tobie i możesz je zabrać wszędzie tam, gdzie zmierzasz. Pozwól mu jeszcze trochę wykiełkować. 

Rak

Zaakceptuj fakt, że ewoluujesz. Zmiana w twoim życiu następuje bardzo płynnie. Nie jesteś tą samą osobą, co wcześniej. Zostaw przeszłość w tyle i przestań być więźniem swoich podkoloryzowanych wspomnień. Czujesz się bezbronna i niepewna wobec losu? Duży krok w przyszłość wymaga siły, lecz nie da się jej zdobyć w ciągu jednego dnia. Bądź dla siebie dobra, a za jakiś czas dostrzeżesz sens we wszystkim, co musiało się stać. 

Nów Księżyca w Raku - jak go odczuwamy? >>

 

Lew

Wszystkiego najlepszego, rozpoczął się twój miesiąc! Słońce powróciło do twojego znaku, by świecić w nim ze zdwojoną siłą. Jesteś w swoim żywiole. Daj o tym znać światu. Pokaż, kim się stajesz i dokąd zmierzasz. Żadne narzekanie nie ma szans w obliczu Lwa emanującego swoim złotym światłem. Teraz możesz wszystko. Podejmij decyzje, które przybliżą cię do wymarzonej przyszłości. Wybacz sobie każdy błąd popełniony przez ostatni rok. Odpuść chęć konkurowania. Po prostu ciesz się z tego, kim jesteś tu i teraz. Dojrzały Lew ma szansę zmienić świat, czyniąc go lepszym miejscem dla innych.

Panna

W tym miesiącu możesz mieć problem z okazywaniem dobrej miny do złej gry. Masz wiele powodów do narzekania. Nie wiesz, jak odnaleźć się w nowych sytuacjach. W głębi duszy zaprzeczasz temu, co ma do powiedzenia twoje otoczenie. Możesz zamknąć się w sobie i chcieć być sam na sam, żeby zastanowić się nad swoim życiem. Kto ma rację, ty czy oni? W którą stronę zmierzasz? Zastanów się nad swoimi pragnieniami. Nigdy nie gódź się na to, co jest wbrew twojej woli. 

Waga

Nareszcie stałaś się swoją własną muzą. Boginią, która czerpie inspiracje z samej siebie. Podczas gdy ludzie w ciebie wątpili i zniechęcali cię do działania, ty udowodniłaś, że się mylili. Odbudowałaś swoje dobre imię. Zaczęłaś realizować swój plan. W tym miesiącu Wszechświat wymaga od ciebie, by twoja praca miała wyższy cel. Postawiłaś siebie w centrum, żeby wystartować, lecz teraz powinnaś zadziałać na rzecz innych. Tylko w ten sposób osiągniesz satysfakcję.

Skorpion

Przez ostatnie półrocze poszerzałaś horyzonty i zdobywałaś nowe umiejętności. W tym miesiącu nareszcie wcielisz je w życie. Sezon Lwa przejdzie szturmem przez twoją karierę oraz dawno nieruszoną sferę miłości. W obu tych dziedzinach dokonują się zmiany, jakie spowodują twój wzrost. Odsuń na bok swój wrodzony lęk przed porażką. Teraz jesteś szefową i masz pełną władzę nad tym, jak potoczy się twoje życie. Pozwól wydarzyć się sytuacjom, które spełnią twoje odważne marzenia. Przecież ty też zasługujesz na szczęście.

 

Strzelec

Jeśli jeszcze nie przeczuwasz tego, co się zbliża, wiedz, że moc Lwa jest po twojej stronie. Oboje jesteście ognistymi znakami, które w życiu pokonują wszystkie bariery. Płomień przygody znów się w tobie zapali. Zaczniesz próbować nowych rzeczy i spoglądać na świat w inny sposób niż dotychczas. W tym miesiącu stworzysz niezwykłe wspomnienia. Rozpoczniesz w sobie proces całkowitej przemiany. Porzucisz wszystkie obawy hamujące cię przez ostatnie półrocze. Zostaw przeszłość w tyle i przypomnij sobie, jak ekscytująca jest podróż w nieznane. 

Koziorożec

W tym tygodniu odniesiesz wrażenie, że niektóre wątki twojego życia nareszcie dobiegają końca. Możliwe, że poczujesz presję, by samodzielnie zamknąć je w przeszłości. Nie miej żalu. Czas porzucić swoją strefę komfortu, by odblokować wewnętrzny wzrost. Zamiast opłakiwać swoje wspomnienia bądź pełna entuzjazmu wobec tego, co nadchodzi. Czeka na ciebie wiele pięknych doświadczeń, którym przyświeca odważne, lwie Słońce.

Wodnik

Nareszcie uświadomiłaś sobie, że twoje własne dobro jest najważniejsze. Samo-opieka wzmacnia wnętrze i czyni cię lepszym człowiekiem dla innych. Nie zapominaj, że dbanie o siebie to także podejmowanie działań, które poprawią jakość twojego życia. Pora się przełamać, by zastąpić złe nawyki nowymi czynnościami. Pozwól im wydobyć z ciebie to, co najlepsze. Jeszcze raz przeanalizuj związki wysysające całą twoją energię. Zarycz jak Lew, jeśli coś ci nie pasuje. W tym tygodniu masz szansę dokonać ważnych zmian.

Ryby

Spaceruj boso i przytulaj się do drzew. Sezon Lwa obudzi w tobie jeszcze większe pragnienie uziemienia się. Zacznij zarządzać swoim czasem tak, aby zawsze mieć chwilę na bycie na zewnątrz, zrobienie sobie ziołowej kąpieli lub oddanie się domowemu SPA. Zadbaj o ciało, by uszczęśliwić wnętrze. Naładuj energię przebywając na Słońcu i nakarm swój żywioł pluskając się w wodzie. Aktualna faza nowiu Księżyca w Raku obudzi w tobie wielką emocjonalność. Upewnij się, że masz wokół siebie kogoś, komu możesz zwierzyć się z problemów.

Lew - wady i zalety tego znaku zodiaku >>