Horoskop tygodniowy na miesiąc Byka. Jak wpłynie na nas wibracja tego znaku?

Baran

Energia tygodnia pod znakiem Byka sprawi, że staniesz się bardzo samoświadoma. Dostrzeżesz owoce swojej ciężkiej pracy oraz zaczniesz korzystać z możliwości, które podsuwa ci chwila teraźniejsza. Czekają cię wyzwania, więc lepiej uaktywnij swoją wojowniczą część osobowości. Zaangażuj się w jeden projekt i doprowadź go do końca, zamiast podejmować się kilku rzeczy naraz. Wszystko, w co teraz włożysz wysiłek, wykonasz dwukrotnie szybciej niż zwykle. Los po raz kolejny wystawi na próbę twój obecny styl życia. Pozbądź się tego, co już ci nie służy. 

Byk

Wszystkiego najlepszego, rozpoczął się twój miesiąc. Ciesz się, bo teraz życie wokół ciebie zwolni do twojej ulubionej prędkości. W tym tygodniu poczujesz się bardzo komfortowo. To dobry moment na wyjście z cienia czy dokonanie poważnych zmian. Zbierz się na odwagę, by zrobić rzeczy, przed którymi zawsze czułaś lekki opór. W środę masz szansę popracować nad swoimi manifestacjami, bo będzie temu sprzyjać nów księżyca w Byku. Lepiej spisz na kartkę wszystkie pragnienia i wizualizuj wymarzoną przyszłość. Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi. Nie pozwól nikomu decydować za ciebie.

Byk - wady i zalety. Kto do niego pasuje? >>

Bliźnięta

Wykorzystaj kolejne dni na samouzdrawianie. Będzie temu sprzyjać energia nowiu w Byku, którą odczujesz już w środę. Czas zaleczyć niedawno powstałe rany i uwolnić się od trudnych wspomnień. Pozwól sobie na rozmowę z zaufaną osobą. Wycisz się, wypocznij, na chwilę porzuć swój perfekcjonizm. Przemyśl swoje sprawy sercowe. Wiemy, że boisz się zaangażowania, ale coś poważniejszego teraz wisi w powietrzu. Może warto dać temu szansę? Dotknij ziemi i oddychaj głęboko. Ten tydzień to twój czas na regenerację. 

Rak

W tym tygodniu możesz odczuć wielką tęsknotę za chwilami spędzanymi pośród przyjaciół. Nie pozwól, aby te myśli obudziły w tobie wątpliwości, czy nadal jesteś potrzebna w towarzystwie. Kto wie, może #socialdistancing wzmocni twoje więzi? Skorzystaj z leczniczej mocy nowiu w Byku, by oczyścić się z tego, co nie było ci pisane. Niektórzy pojawili się w twoim życiu po to, abyś odrobiła cenną lekcję. Przestań rozmyślać o swoim eks, z którym na dłuższą metę nie byłabyś szczęśliwa. Rusz do przodu i stawiaj jasne granice.