Horoskop tygodniowy na miesiąc Byka. Jak wpłynie na nas wibracja tego znaku?

Baran

Energia tygodnia pod znakiem Byka sprawi, że staniesz się bardzo samoświadoma. Dostrzeżesz owoce swojej ciężkiej pracy oraz zaczniesz korzystać z możliwości, które podsuwa ci chwila teraźniejsza. Czekają cię wyzwania, więc lepiej uaktywnij swoją wojowniczą część osobowości. Zaangażuj się w jeden projekt i doprowadź go do końca, zamiast podejmować się kilku rzeczy naraz. Wszystko, w co teraz włożysz wysiłek, wykonasz dwukrotnie szybciej niż zwykle. Los po raz kolejny wystawi na próbę twój obecny styl życia. Pozbądź się tego, co już ci nie służy. 

Byk

Wszystkiego najlepszego, rozpoczął się twój miesiąc. Ciesz się, bo teraz życie wokół ciebie zwolni do twojej ulubionej prędkości. W tym tygodniu poczujesz się bardzo komfortowo. To dobry moment na wyjście z cienia czy dokonanie poważnych zmian. Zbierz się na odwagę, by zrobić rzeczy, przed którymi zawsze czułaś lekki opór. W środę masz szansę popracować nad swoimi manifestacjami, bo będzie temu sprzyjać nów księżyca w Byku. Lepiej spisz na kartkę wszystkie pragnienia i wizualizuj wymarzoną przyszłość. Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi. Nie pozwól nikomu decydować za ciebie.

Byk - wady i zalety. Kto do niego pasuje? >>

Bliźnięta

Wykorzystaj kolejne dni na samouzdrawianie. Będzie temu sprzyjać energia nowiu w Byku, którą odczujesz już w środę. Czas zaleczyć niedawno powstałe rany i uwolnić się od trudnych wspomnień. Pozwól sobie na rozmowę z zaufaną osobą. Wycisz się, wypocznij, na chwilę porzuć swój perfekcjonizm. Przemyśl swoje sprawy sercowe. Wiemy, że boisz się zaangażowania, ale coś poważniejszego teraz wisi w powietrzu. Może warto dać temu szansę? Dotknij ziemi i oddychaj głęboko. Ten tydzień to twój czas na regenerację. 

Rak

W tym tygodniu możesz odczuć wielką tęsknotę za chwilami spędzanymi pośród przyjaciół. Nie pozwól, aby te myśli obudziły w tobie wątpliwości, czy nadal jesteś potrzebna w towarzystwie. Kto wie, może #socialdistancing wzmocni twoje więzi? Skorzystaj z leczniczej mocy nowiu w Byku, by oczyścić się z tego, co nie było ci pisane. Niektórzy pojawili się w twoim życiu po to, abyś odrobiła cenną lekcję. Przestań rozmyślać o swoim eks, z którym na dłuższą metę nie byłabyś szczęśliwa. Rusz do przodu i stawiaj jasne granice.

 

Lew

To, że twoje życie zawodowe zwolniło, nie oznacza, że powinnaś spocząć na laurach. Wykorzystaj kolejne dni na zasiewanie nowych pomysłów. Dobrze przemyśl swoje plany i rozważ propozycję pracy nad projektem, w który możesz zaangażować się na boku. Znajdź radość w swoich codziennych rytuałach. Zacznij nową, poranną rutynę na lepsze samopoczucie i zdrowie. Nie zniechęcaj się do swojego partnera, jeśli sprawy między wami trochę się pogorszą. Zamilcz, zamiast wywoływać aferę. Spokój to najlepsze lekarstwo. 

Panna

Jeśli ostatnio poczułaś, że utknęłaś w miejscu, ten tydzień ruszy twoje sprawy do przodu. Otwórz swój umysł na nowe doświadczenia kulturowe, których możesz doznać bez wychodzenia z domu. Zagłąb się w książki lub blogi o podróżach tam, gdzie chcesz pojechać po kwarantannie. Zrób trening live na platformie ZOOM, z egzotycznym widokiem w tle. Ugotuj coś związanego z krajem znajdującym się na twojej liście miejsc do odwiedzenia. Na chwilę opuść swoją strefę komfortu, by poznać zupełnie nowe obszary. Znak Byka sprzyja przyjemnościom oraz czerpaniu radości z małych rzeczy!

Waga

W sezonie Byka doznasz objawienia. Nareszcie uporządkujesz swoje sprawy zawodowe oraz poprawisz styl dotychczasowej pracy. Będziesz wiedzieć, w co i kiedy włożyć swoje ręce. Twój umysł zacznie działać na najwyższych obrotach. Idź naprzód, nie cofaj się wstecz. Jesteś na właściwej ścieżce rozwoju. Możesz czuć się przytłoczona czymś, do czego zobowiązałaś się w przeszłości, lecz nie pozwól sobie, by ta rzecz zatrzymywała cię w miejscu. Na dniach otrzymasz informacje, które pozwolą ci podjąć właściwą decyzję. 

Skorpion

Pragniesz połączyć się z pewną osobą, ale nie umiesz powiedzieć tego wprost. A szkoda, bo w obecnej sytuacji i z pomocą technologii, to powinno być dla ciebie łatwiejsze niż zwykle. Zastanów się nad waszą relacją. Teraz twoja kolej, by zrobić coś, co zbuduje pod wami solidne fundamenty. W tym tygodniu masz szansę przepracować nagromadzone ostatnio konflikty. Sprzyja temu energia Byka, która stwarza warunki budujące relacje. Popracuj nad swoim zachowaniem wobec przyjaciół oraz ludzi z branży. 

 

Strzelec

Na dniach możesz odczuć spadek motywacji i zaobserwować wokół siebie chaos. To chwilowe zamieszanie wskaże ci twoje priorytety oraz poprawi codzienną rutynę. Wykorzystaj ten tydzień na gruntowne porządki w domu lub stworzenie nowego planu dnia. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczna. Każdy czasami musi zwolnić tempo, by naprawić przepływ energii w środku. Wycofaj się. Przemyśl swoje relacje. Czy na pewno wszystkie osoby, które trzymasz blisko siebie, zasługują na twoją energię i czas?

Koziorożec

Energia Byka może wpłynąć na ciebie przytłaczająco. Nagle poczujesz, że brakuje ci pomysłów, a oddawanie się swoim pasjom przestaje sprawiać ci radość. Nie zmuszaj się do pracy na siłę. Zrób sobie przerwę, a nowe inspiracje same zapukają do twoich drzwi. Odpoczynek to, wbrew pozorom, coś, czego najbardziej teraz potrzebujesz. Ten tydzień sprzyja również wprowadzaniu zmian do swojej dotychczasowej rutyny. Twoje życie miłosne też zyska na sile dzięki wzmocnionej wibracji Wenus.

Wodnik

Bieżący tydzień ściągnie cię na ziemię. Swoją uwagę skupisz na sprawach rodzinnych oraz budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Teraz masz szansę zmierzyć się ze wszystkim, co zakłóca twoją codzienną równowagę. Staw czoła konfliktom ze swoimi bliskimi i postaraj się oczyścić atmosferę. Nie zakwitniesz, dopóki nie zapuścisz korzeni. Stwórz sobie do tego odpowiednie warunki. Emocje mogą sprawić, że poczujesz się zmęczona. Poświęć wolne chwile na odprężenie. 

Ryby

W tym tygodniu poczujesz duży przypływ energii oraz chęć wyjścia z domu. Pamiętaj jednak, że nie tędy droga. Znajdź sobie zajęcie, które zajmie twój umysł i obudzi w tobie nowe inspiracje. Nie musisz oddawać mu się w samotności. Bądź otwarta na rozmowy z ludźmi. Niespodziewana konwersacja odkryje przed tobą coś interesującego, o czym wcześniej nie miałaś pojęcia. To może być początek czegoś nowego. Korzystaj ze swoich znajomości online.