Horoskop tygodniowy 2020. Co przyniesie kolejny tydzień kwarantanny?

Baran

W tym tygodniu dużo dzieje się w twoim znaku, więc możesz poczuć się bardzo obciążona. Wydaje ci się, że masz wszystko pod kontrolą, ale twoja pewność siebie zostanie zachwiana. Przygotuj się na niemiłe zaskoczenie i przekształć wywołany nim gniew w motywację. Skup się na swoich celach finansowych, bo teraz jest dobry czas na to, by dopracować nową strategię. W tej dziedzinie masz szansę osiągnąć pełną niezależność. 

Byk

W niedzielę Słońce wkroczy do twojego znaku, a to oznacza, że już teraz rozpoczyna się twój proces uzdrawiania. Zanurz się w swoje wnętrze. Jeszcze raz przeanalizuj emocje, które ciążą ci na sercu. Staw czoła tym uczuciom, bo ich tłumienie zacznie przyprawiać cię o duszności. Wejdź w miesiąc Byka bez żadnych ograniczeń, by dostrzec siebie w zupełnie nowym świetle. Napraw relacje z bliskimi pokazując im swoje najlepsze cechy - lojalność, odpowiedzialność i empatię. 

Bliźnięta

Energia tego tygodnia sprawi, że możesz zacząć porównywać się z innymi. Nie zapominaj, że media społecznościowe nigdy nie opowiadają pełnej historii. Twoje pragnienie miłości wiąże się z wysokimi standardami. Zbyt często odbierasz sobie szansę na związek, decydując, że wygląd danego kandydata nie sprawdzi się na twoim Instagramie. Przestań poszukiwać nierealnych ideałów. Skup się na przyjaźniach, które coś znaczą, zamiast przejmować się opinią nieznajomych. 

Rak

Nowy rozdział zawsze rozpoczyna się po definitywnym zakończeniu poprzedniego. Być może teraz coś powinno się rozpaść, żebyś mogła odrodzić się na nowo? Ten tydzień przyniesie wiele trudnych decyzji dotyczących twojej kariery i ego. Bądź przygotowana na porażkę, która jest częścią tego procesu. Pamiętaj, żeby się nie poddawać, kiedy sytuacja stanie się trudna. Twoi przyjaciele otoczą cię wsparciem. 

 

Lew

Lwie, nadszedł czas by zmienić swoje dawne przekonania. Przeanalizuj swoje wartości i otwórz się na nowe perspektywy. Rzeczywistość będzie tego od ciebie wymagać. Wejście Słońca w zodiakalnego Byka w niedzielę zapoczątkuje dobry czas dla twojej kariery. Wtedy warto podjąć ryzyko, jakie może przybliżyć cię do spełnienia marzeń. Zastanów się też, czy aby na pewno nie chcesz wejść w relację, której tak bardzo się opierasz.

Panna

W tym tygodniu zaczniesz rozważać swoje życie zawodowe. Czy twoja praca naprawdę przynosi ci wystarczające profity? A może korzysta na niej ktoś inny, podczas gdy ty spalasz się na próżno? Upewnij się, że nikt nie powstrzymuje twojego potencjału. Sama jesteś zdolna do wielkich rzeczy, gdy nic nie ogranicza twojej wolności. Przeznacz swój czas, energię i środki na coś, co w niesie w twoje życie dobrą zmianę. 

Waga

Na dniach możesz odczuwać wielką presję. Pojawiające się trudne okoliczności w rzeczywistości są dla ciebie próbą. Dzięki nim los sprawdzi twoje zaangażowanie w pracę lub relację z pewną osobą. Więź pogłębi się lub rozpadnie, w zależności od podjętych decyzji. Zachowaj cierpliwość i postępuj rozważnie. Nie zapominaj o rodzinie. Twoi bliscy będą szukać w tobie oparcia. 

Skorpion

W tym tygodniu napotkasz przeszkody. Zmuszą cię one do zmian w tych sferach życia, w których nadal brakuje równowagi. Jeśli obsesyjnie próbujesz zrealizować swoje przyszłe cele, Wszechświat zasygnalizuje, że czas na odpoczynek. Z kolei projekty odwleczone w czasie jeszcze raz dadzą o sobie znać. Zastanów się, co jest twoim priorytetem i ponownie przeorganizuj swój plan dnia. W weekend Słońce przesunie się do twojej strefy miłości, by obudzić w tobie chęć zakochania się. Przygotuj się na iskry między tobą a kimś nowym. 

 

Strzelec

Niczego nie obawiasz się bardziej niż osądu, który wywołujesz wyrażaniem siebie. Uważaj, żeby twój wewnętrzny krytyk nie zgasił drzemiącego w tobie potencjału. Nie dąż do doskonałości. Pozwól sobie być prawdziwą sobą - w naturalnej odsłonie, bez żadnego filtra. Uwierz, że twoja osobowość i tak porwie tłumy. Nie przejmuj się negatywną opinią tych, którzy zawsze są za tobą o kilka kroków do tyłu. 

Koziorożec

Dom jest z pewnością ostatnim miejscem, w którym chcesz teraz być, więc siedzenie w nim to dla ciebie wielki przymus. Zamiast narzekać, przeznacz ten czas na odwlekane od dawna porządki. Nic dziwnego, że bałagan powoduje w tobie chęć ucieczki. Zmień swoje wnętrza i wpuść do nich świeżą energię wiosny. Zbliżający się weekend wniesie w twoje życie wiele przyjemności. Przygotuj się na miłe niespodzianki. 

Wodnik

Przestań unikać trudnych rozmów i robić dobrą minę do złej gry. Czas pozbyć się kamienia leżącego na sercu - wyrzuć z siebie wszystkie złe emocje. Mówienie prawdy na głos bywa bolesne, jednak tylko ten sposób może cię wyzwolić. Nie czekaj, powiedz to. Chwilowa niewygoda szybko przeminie i nareszcie poczujesz ulgę. W tym tygodniu panujący Księżyc w Koziorożcu pobudza twoją strefę intuicji oraz snu. Jeśli masz jakiekolwiek dziwne przeczucia, wiedz, że są one bardzo trafne. 

Ryby

Przemyśl wszystko, na czym polegałaś do tej pory. Kolejne dni udowodnią ci, że to, o czym marzysz, może różnić się od tego, czego naprawdę potrzebujesz. Sama przeczuwasz, że obecnie nie posiadasz kontroli nad wieloma sytuacjami. Wiedz jednak, że siła, którą masz w środku, jest w stanie przetrwać każdy kataklizm. Jesteś wrażliwa, ale nie dasz się złamać, bo nosisz na sobie gruby pancerz. Twoje umiejętności komunikacyjne poprawią się w niedzielę, gdy Słońce wejdzie w zodiakalnego Byka. Wtedy połącz się z innymi i przekazuj swoją wiedzę, np. za pośrednictwem social mediów. 

Znaki zodiaku w social mediach - kim jesteś online?