Horoskop tygodniowy 2020. Co przyniesie kolejny tydzień kwarantanny?

Baran

W tym tygodniu dużo dzieje się w twoim znaku, więc możesz poczuć się bardzo obciążona. Wydaje ci się, że masz wszystko pod kontrolą, ale twoja pewność siebie zostanie zachwiana. Przygotuj się na niemiłe zaskoczenie i przekształć wywołany nim gniew w motywację. Skup się na swoich celach finansowych, bo teraz jest dobry czas na to, by dopracować nową strategię. W tej dziedzinie masz szansę osiągnąć pełną niezależność. 

Byk

W niedzielę Słońce wkroczy do twojego znaku, a to oznacza, że już teraz rozpoczyna się twój proces uzdrawiania. Zanurz się w swoje wnętrze. Jeszcze raz przeanalizuj emocje, które ciążą ci na sercu. Staw czoła tym uczuciom, bo ich tłumienie zacznie przyprawiać cię o duszności. Wejdź w miesiąc Byka bez żadnych ograniczeń, by dostrzec siebie w zupełnie nowym świetle. Napraw relacje z bliskimi pokazując im swoje najlepsze cechy - lojalność, odpowiedzialność i empatię. 

Bliźnięta

Energia tego tygodnia sprawi, że możesz zacząć porównywać się z innymi. Nie zapominaj, że media społecznościowe nigdy nie opowiadają pełnej historii. Twoje pragnienie miłości wiąże się z wysokimi standardami. Zbyt często odbierasz sobie szansę na związek, decydując, że wygląd danego kandydata nie sprawdzi się na twoim Instagramie. Przestań poszukiwać nierealnych ideałów. Skup się na przyjaźniach, które coś znaczą, zamiast przejmować się opinią nieznajomych. 

Rak

Nowy rozdział zawsze rozpoczyna się po definitywnym zakończeniu poprzedniego. Być może teraz coś powinno się rozpaść, żebyś mogła odrodzić się na nowo? Ten tydzień przyniesie wiele trudnych decyzji dotyczących twojej kariery i ego. Bądź przygotowana na porażkę, która jest częścią tego procesu. Pamiętaj, żeby się nie poddawać, kiedy sytuacja stanie się trudna. Twoi przyjaciele otoczą cię wsparciem.