Horoskop tarotowy 2023: los zapisany w kartach

Horoskop tarotowy to wróżba, jaką w nowym roku odczytujemy z kart tarota. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. Daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść, jednak to, co zrobimy z tą informacją, zależy wyłącznie od nas samych. Nasz wróżbita wylosował 10 kart tarota wskazujących na cele i szanse mogące pojawić się w kolejnych miesiącach. Poniżej znajdziesz kartę z unikalnym przesłaniem właśnie dla ciebie. Potraktuj ją jak wgląd w swoją najbliższą przyszłość. 

Podobnie jak w numerologii, dodaj do siebie swój miesiąc i dzień urodzenia oraz rok 2023. Zredukuj sumę do liczby od 1-10. 

PRZYKŁAD

  • Osoba urodzona 13 grudnia 1993 roku dodaje swoją datę w następujący sposób: 1+3+1+2+2+0+2+3=14 
  • Liczba 14 jest większa niż 10, dlatego dodajemy 1+4=5
  • Karta tarota na rok 2023 tej osoby to karta nr 5. 

Otrzymana liczba jest twoją osobistą wróżbą z tarota na najbliższe dwanaście miesięcy.

Znaczenie kart tarota na nowy rok

Liczba 1 lub 10: Koło Fortuny

Cel, pasja i zaangażowanie w tym roku będą twoim motywem przewodnim. 

Od wielu lat zdobywasz doświadczenie i rozwijasz swoje umiejętności. Wyróżniasz się swoją zdolnością do skutecznego komunikowania się. Masz w sobie wiele talentów, które otwierają przed tobą wiele drzwi. Próbujesz wszystkiego, na co masz ochotę, ale może brakować ci poczucia tego konkretnego, prawdziwego celu. W tym roku wreszcie odkryjesz, czym on jest. Otwórz się na zmiany. Tkwienie w jednym miejscu już ci nie służy. Wyjście poza strefę komfortu wbrew pozorom przyniesie ci wiele satysfakcji. Postaw na edukację, inwestowanie w siebie i podejmowanie ryzyka. Szczęście będzie po twojej stronie. Musisz tylko zdecydować, czego naprawdę chcesz. Gdy to zrobisz, wstąpisz w swoją moc i spełnisz swoje marzenie. 

Liczba 2: Arcykapłanka

Duchowość we wszystkich możliwych formach będzie tematem przewodnim twojego roku.

Przed tobą wielce uduchowiony rok. Połączysz się ze swoim wyższym "ja". Otrzymasz wiele intuicyjnych wizji i wskazówek, które pojawią się w twoich snach. Zanurkujesz wgłąb swojej duszy. Zrozumiesz, co jest dla ciebie dobre, a z czego już "wyrosłaś". Puścisz to, co w żaden sposób nie wspiera twojego rozwoju osobistego. Odkryjesz swoją prawdę. W tej wędrówce pomoże ci medytacja, sztuka, muzyka i słowa mądrych nauczycieli napotkanych na warsztatach czy wykładach. Możesz mieć ochotę poznać nową religię lub praktykować więcej rytuałów zaprowadzających w twoim życiu harmonię. Wypełnij swój dom atrybutami, które zwiększają twoją energię psychiczną. Kryształy, kadzidła i olejki eteryczne pomogą ci w twojej odkrywczej wędrówce.

Liczba 3: Cesarzowa

Bezwarunkowa miłość to twój motyw przewodni na nowy rok.

Cesarzowa reprezentuje płodną, ​​pielęgnującą oraz kochającą wibrację. Zależy jej na zapewnieniu bezpieczeństwa sobie i swojemu otoczeniu. Przed tobą rok dbania o twoje wnętrze i pielęgnowania ciała. Będzie to również rok okazywania miłości do ludzi, którzy już są, lub dopiero pojawią się w twoim życiu. Chodzi również o dzieci. Odkryjesz w sobie matczyną energię. Pokochasz swoje wewnętrzne dziecko, a także dzieci wokół ciebie. Może być ci trudno połączyć się z tą siłą, jeśli nie przychodzi ci ona naturalnie. Otrzymasz jednak wsparcie ze strony przyjaciół, a nawet doradcy, aby przepracować niektóre blokady związane z miłością. Naucz się cenić i kochać siebie w sposób, na jaki szczerze zasługujesz.

Liczba 4: Cesarz

Motywem przewodnim tego roku będzie przywództwo pełne miłości.

Cesarz to druga połówka Cesarzowej. Te karty wzajemnie się równoważą. Aby odnieść sukces jako Cesarz, musisz kierować się w życiu miłością. Dzięki temu twoje zdolności przywódcze poprowadzą cię ku solidnej przyszłości. Życie pozbawione miłości własnej lub do innych nie pozwoli ci być prawdziwym liderem. Otwórz swoje serce, aby wkroczyć w swoją osobistą moc. Masz w sobie wiele zapału. Jesteś gotowa na przejęcie większej odpowiedzialności. Spodziewaj się, że wejdziesz w nową rolę w pracy, założysz własną firmę lub zaistniejesz w swojej społeczności. Cokolwiek to będzie, wreszcie przejmiesz ster. Zdobywanie mądrości od innych stanie się ważną częścią tej podróży. Obdarz szacunkiem tych, którzy dzielą się z tobą zarówno współczuciem, jak i inteligencją.

Liczba 5: Arcykapłan

Ciekawość i mądrość w tym roku będą twoimi motywami przewodnimi.

Jesteś gotowa wpuścić do swojego życia nauczyciela. Zakwestionujesz instytucje, za którymi dotychczas podążałaś bez pytania. Poszerzysz swój umysł. Uwolnisz się od wszelkich ograniczających cię sił. Rozpoczniesz edukację w jakiejś nowej dziedzinie. Uzyskasz przewodnictwo nowego mentora, który pojawi się na twojej drodze. Ta osoba pomoże ci wspiąć się na wyższy poziom. Wszechświat nieoczekiwanie skrzyżuje wasze losy. Zaufaj swojej intuicji. To będzie inspirujący rok pełen okazji do nauki i rozwoju. Otwórz swój umysł na nadchodzące szanse oraz nowe możliwości.

Liczba 6: Kochankowie

Miłość, zaufanie i partnerstwo będą dla ciebie w tym roku tematami przewodnimi.

W tym roku na nowo odkryjesz, czym jest miłość. Do tej pory mogłaś być ostrożna w tej kwestii. Ta karta tarota wskazuje jednak, że otworzysz się na życie miłosne. Znów zaufasz. Poczujesz obfitość w swoim sercu. Przypomnisz sobie, jak to jest kochać bez lęku. Popracujesz nad tym, czego się boisz i odpuścisz swoją przeszłość. Okażesz sobie głęboki szacunek, na jaki zasługujesz. Dowiesz się, jak to jest dzielić się uczuciem, nie oczekując niczego w zamian. Ten rodzaj wibracji przyciągnie do twojego życia szczerych ludzi, którzy mają wiele do zaoferowania. Koniec z blokadami emocjonalnymi. Karta Kochankowie wskazuje, że uwolnisz cię z toksycznych sideł wewnętrznych ograniczeń. 

Liczba 7: Rydwan

W roku 2023 podejmiesz ryzyko.

To będzie rok, w którym otrzymasz nagrodę za swoją ciężką pracę. Trudne czasy masz już za sobą. Pora doświadczyć, dokąd zaprowadziło cię twoje pragnienie rozwoju osobistego. Spodziewaj się dużych życiowych zmian. Te zmiany jednak będą dla ciebie korzystne i zagwarantują w twoim życiu większy sukces. Opuść swoją strefę komfortu. Zrzuć z siebie zbroję, która chroni cię przed światem. Czas zanurkować na głębokie wody i zdecydować, co jest dla ciebie najlepsze. Karta Rydwan jest również kojarzona z podróżami, a więc spodziewaj się, że w tym roku odwiedzisz jakieś dalekie miejsce. Być może ten wyjazd przyniesie odpowiedzi na twoje najbardziej nurtujące pytania. 

Liczba 8: Sprawiedliwość

Przed tobą rok zaprowadzania równowagi.

Ten rok przeznaczysz na osobistą refleksję. Tematy związane ze sprawiedliwością wypłyną na powierzchnię. Stagnacja w pewnych sferach życia wymusi na tobie dokonanie zmian. Przyjrzysz się swoim nawykom i rutynie. Zastanowisz się, czy są one zgodne ze ścieżką rozwoju, którą chcesz podążać. Jeśli coś wyda się tobie niewłaściwe, będziesz gotowa z tego zrezygnować. Kolejne miesiące przyniosą ci wiele szans na stworzenie większej równowagi w twoim życiu. Przejmij kontrolę i ustal nowy cel. Popracuj nad tym, czego pragniesz od wielu lat. Zainwestuj w swoje zdrowie, dom i wewnętrzny spokój. Poczuj wolność. Wpuść do serca nowe inspiracje. 

Liczba 9: Pustelnik

Osobista eksploracja i duchowa głębia będą dla ciebie w tym roku tematami przewodnimi.

Przed tobą rok kreatywności, mądrości i doświadczeń zmieniających życie. Dorośniesz, spędzając czas sama ze sobą. Samotna podróż lub medytacja pomogą ci zrozumieć, czego chcesz. Zapisuj swoje przemyślenia w dzienniku. Pozwalając sobie na głębsze poznawanie siebie, rozwiniesz swoje ukryte talenty. Połączysz się ze swoją wewnętrzną siłą. Możesz nie mieć ochoty robić tego, do czego nakłaniają cię twoi bliscy. Zechcesz się odizolować, skupić na własnej energii. Zrozumiesz, co jest celem twojej duszy i podejmiesz wszystkie konieczne kroki przybliżające cię do twojego przeznaczenia. Zanurkujesz w siebie i dowiesz się więcej, niż kiedykolwiek wiedziałaś na swój temat.