Horoskop numerologiczny miesięczny 2022

Noworoczny horoskop numerologiczny przyniesie nam same wysokie wibracje. Według numerologii styczeń to 7 Miesiąc Uniwersalny (0+1+2+0+2+2). Uduchowiona energia Siódemki zapewni nam pomyślny start. Rozpoczynając tę ​​ekscytującą 12-miesięczną podróż, poświęć chwilę, aby uhonorować miejsce, w którym znajdujesz się dzisiaj. Być może nawet po cichu powiedz sobie: „jestem dumna z tego, jak rozwinęłam się w ostatnich latach”. W numerologii każdy miesiąc i rok wibruje inną energią. Szóstka to liczba roku 2022, krążąca wokół rodziny, stabilności, zaangażowania oraz dobrej zabawy. Naucz się korzystać z indywidualnych wibracji dat, a w pełni wykorzystasz ich bogaty potencjał. 

Liczba 7 w numerologii pobudza wyobraźnię i zestraja nas ze sferą duchową. 

Wibracje numerologiczne na styczeń

Grudzień 2021 był przepełniony ambitną energią, która pomogła nam ustalić nowe cele i pozamykać wszystkie otwarte furtki. W tym miesiącu liczby Wszechświata wzywają was do połączenia się ze swoim Źródłem, czyli najwyższą duchową jaźnią. Mistyczny klimat Siódemki zachęci nas do odprawiania rytuałów oraz ustalania duchowych intencji. Jeśli już masz regularną praktykę duchową, w tym miesiącu pewnie poświęcisz jej więcej czasu. To idealny moment, aby rozpocząć wewnętrzny proces uzdrawiania i połączyć się z tym, kim naprawdę jesteśmy. Zanurzmy się w bezkresnych wodach duchowości. Pomogą nam w tym książki o mistycznej tematyce oraz współpraca z fazami księżyca. 

Energia stycznia jest ściśle powiązana z pytaniem o siebie i rozwojem osobistym. Daj sobie czas na zmaksymalizowanie tego, co oferuje Siódemka.

Horoskop numerologiczny 2022 dla każdej liczby >>

Liczba 7: jak z nią współpracować?

Połącz się ze swoją intuicją. Poszukaj w swoim wnętrzu odpowiedzi na pytania pojawiające się w twoim umyśle. Poznaj siebie na głębszym poziomie. Nie jest to coś, do czego zwykle zachęca nas współczesny świat, skupiony na konsumpcji i szybkim tempie życia. Styczeń wibrujący liczbą 7 ułatwi nam samopoznanie. 

Oto jak współpracować z Siódemką:

  1. Zostaw telefon w domu i wybierz się na spacer
  2. Zamknij laptopa i pomedytuj w ciszy
  3. Przygotuj się do snu wcześniej niż zwykle. Twój umysł i ciało potrzebują odpoczynku. 
  4. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podsuwanymi ci przez intuicję.
  5. Rób rzeczy, które karmią twoją kreatywność. Poświęcaj swoją energię temu, co przynosi ci największą satysfakcję. 
  6. Siódemka dotyczy rozwoju duchowego. Może się więc okazać, że niektóre rzeczy lub osoby stają się dla ciebie mniej atrakcyjne. Kto wie, może właśnie z nich wyrastasz i zwalniasz miejsce na coś nowego. 

Zaufaj temu, co w styczniu pojawi się w twoim życiu. 

Pełna prognoza numerologiczna na 2022 rok >>

Szczęśliwa data w numerologii: 11 stycznia 2022

Potężny dzień w numerologii 2022 roku przypada na 11 stycznia. Liczba anielska tego dnia to 1113, kod oznaczający czas wyrównania, wewnętrznego poznania i samoleczenia. Powtarzające się wzorce liczbowe niosą w sobie wyższą wibrację. Liczba 1 w dacie 11.01 powtarza się 3 razy, dając nam znać, że jest posłańcem pomiędzy sferą ziemską a niebem. Symbolizuje boskie cuda i wspiera nasze manifestacje. Może też być nowym początkiem dla czegoś nieoczekiwanego. 

Kod liczbowy 1113 przynosi uzdrowienie, boskie cuda, spełnienie i nowe początki.

Gdy potężny kod liczbowy 111 połączy się z liczbą 3, reprezentującą umysł, ciało i duszę, otrzymamy ważne objawienia. Nie zapomnij wtedy wypowiedzieć na głos swoich intencji z ostatniego nowiu. Kod 1113 obdarza energią, która przekształca się na naszą korzyść. 

Liczby anielskie - jak je odczytywać? >>