Astrologiczny Nowy Rok rozpocznie się 19 marca 2024 roku. Nadejdzie wraz z równonocą wiosenną i początkiem sezonu Barana. Jako pierwszy znak zodiaku, Baran oznacza początek nowej podróży Słońca przez kosmos. Czytając poniższy horoskop, zwróć uwagę na swój znak zodiaku słoneczny i wschodzący.

Nowy rok astrologiczny to nowy etap w życiu każdego znaku zodiaku.

Jeśli w styczniu nie miałaś sił, by podjąć akcję, wraz z nadejściem wiosny wyjdziesz z hibernacji. Ze świeżym powietrzem w płucach i ciepłym słońcem na skórze, znów poczujesz, że otacza Cię wiele możliwości. Aby uzyskać pełny reset, konieczne jest oczyszczenie starego. Kluczowe zmiany zajdą w zaćmienie Księżyca w Wadze 25 marca.

BARAN

Nastąpi poważna zmiana, która zmusi Cię do ponownej oceny tego, jak funkcjonujesz w relacjach. Możesz potrzebować czasu w samotności, aby pomarzyć, nad czymś się zastanowić lub odkryć nową prawdę na swój temat. Coś, co było głęboko ukryte, wiosną wypłynie na powierzchnię. Puścisz złe nawyki i negatywne wspomnienia. Już nic nie będzie w stanie powstrzymać Cię przed stworzeniem życia, jakiego skrycie pragniesz. Pod koniec marca poczujesz się jak zupełnie nowa osoba. Zyskasz większą pewność siebie, a ludzie to zauważą.

BYK

Nowy rok astrologiczny przyniesie Ci nowe możliwości w karierze i uznanie. Jednakże, pracując w grupie, możesz czuć się nieco ograniczona w swoich umiejętnościach. Pomyśl o jakimś osobistym projekcie. Czas wziąć sprawy w swoje ręce. To dobry moment, by zanurzyć się w świecie wyobraźni. Zastanów się nad kreatywnym, nieszablonowym rozwiązaniem. Zaćmienie księżyca pod koniec miesiąca podda ocenie Twoje zdrowie. Przeznacz ten czas na głęboką refleksję oraz dbanie o swoje ciało. 

BLIŹNIĘTA

Nowa energia zmierza w Twoją stronę, jeśli chodzi o Twój wizerunek publiczny. Dokonujesz ponownej oceny swoich celów i poczujesz przypływ motywacji, aby osiągnąć coś znaczącego. Chcesz, żeby Twoje ambicje zostały zauważone, i tak też się stanie. Zainspirujesz innych swoim bystrym umysłem. Uważaj, by zanadto nie skupiać się na sztywnych aspektach swojej kariery. Zdasz sobie sprawę, że pragniesz przestrzeni na więcej zabawy i miłości w swoim życiu. Pod koniec miesiąca zrozumiesz, co hamuje Cię na drodze do spełnienia. 

RAK

Stwórz nowe plany. Pora pomyśleć o wakacjach, nowej miłości lub strategiach zawodowych. Zmiany nadchodzą na linii Twojego domu i serca. Będziesz musiała zrównoważyć pragnienia zawodowe z życiem osobistym. Kieruj się odwagą oraz zaufaniem, że Wszechświat szykuje dla Ciebie wspaniały scenariusz. W czasie marcowych zaćmień powinnaś stworzyć wizję wymarzonego życia, gdyż kolejne miesiące posłużą jej spełnianiu. Magia zadzieje się wraz z nadejściem wiosny. 

LEW

W nowym roku astrologicznym skup się na takich rzeczach, jak intymność z partnerem, rozwój osobisty i finanse. Jakaś rzecz powinna dobiec końca. Uwolnij się od swoich złych nawyków i zrób wiosenne porządki w duszy. Mogą zmusić Cię do tego znaczne zakłócenia Twojej zwykłej rutyny, wywołane marcowym zaćmieniem. Poczucie przytłoczenia, nadmiar obowiązków lub konflikt z członkiem rodziny przyniesie kres temu, co nie było dla Ciebie słuszne. Powitaj tę zmianę z otwartymi ramionami. 

PANNA

Niezależnie od tego, czy jest to przyjaciel, czy miłość, sprawy ruszą do przodu w nowym roku astro. To będzie piękny czas na rozpoczęcie nowego związku lub podjęcie kolejnych kroków w ramach tego, co już rozkwitło. Koniec miesiąca wskaże potrzebę głębokiego oczyszczenia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Czas zrzucić nadbagaż: negatywne emocje, złe nawyki, bałagan. Wciśnij pauzę, by przemyśleć, co Ci nie służy. Podejmij zdecydowane kroki.

WAGA

Potraktuj marzec jako ostatni miesiąc starej wersji siebie. Wraz z początkiem nowego roku astrologicznego, skup się na tworzeniu nowych rytuałów. Zyskasz pewność siebie w swoich relacjach. Poważna sytuacja w okresie zaćmienia zmusi Cię do zmian. Staniesz twarzą w twarz z tym, kim naprawdę jesteś i czego już nie możesz tolerować. W tej chwili tworzysz swoją przyszłość. Pora pożegnać wszystko, co stoi na drodze do Twojego spełnienia. Chociaż myślenie wyłącznie o sobie nie leży to w Twojej naturze, właśnie teraz przyszedł na to czas.

SKORPION

Wiosna to długo oczekiwany okres, w którym wszystkie Skorpiony zainspirują się, zabawią, odpoczną i spojrzą na swoją sytuację z nowej strony. Gdy zaczniesz żyć najlepiej, jak potrafisz, Wszechświat wesprze Twoje osobiste cele. Zabierz się za wiosenne porządki, lepszą organizację i nawyki korzystne dla zdrowia. Zaprowadź równowagę. Oceń, co trwale wpływa na poprawę Twojego samopoczucia. Oto nadchodzi głębokie uzdrowienie oraz kres zmagań emocjonalnych.

STRZELEC

Planujesz wyjazd lub przeprowadzkę? A może zgłębiasz wiedzę na temat swoich korzeni? Wiedz, że nowy rok astrologiczny przyniesie odnowę dotyczącą tego, co postrzegasz jako "dom". Zapragniesz spędzać czas między ludźmi i doświadczać beztroskiej zabawy. Doświadczysz poważnej zmiany w podejściu do swoich relacji. Rób tylko to, co przybliża Cię do Twojej wymarzonej przyszłości. Pożegnaj się z rzeczami lub osobami, które odbierały Ci nadzieję. Wiosna wpuści świeżość do Twojego serca.

KOZIOROŻEC

Dowiesz się czegoś ważnego: prawdy lub odpowiedzi na niegdyś zadane pytanie. Ta informacja będzie muzyką dla Twoich uszu. Być może zastanawiasz się, do czego naprawdę czujesz się powołana i pod koniec marca wreszcie to zrozumiesz. Wiosna wzmocni Twoją intuicję. Choć zmiany wydają się przerażające, szczególnie w przypadku znaku ziemskiego, lepiej zaufaj swojemu przeczuciu. Pokaż światu, że jesteś nie do zatrzymania.

WODNIK

Nie jesteś typem osoby, która rozmyśla o rzeczach materialnych, ale w tym miesiącu zwrócisz uwagę pieniądze. Dokonasz ważnej inwestycji lub znajdziesz nową pracę zwiększającą dochody. Skorzystaj ze swoich kontaktów i pojawiających się szans. Spodziewaj się też, że w nowym roku zakwestionujesz swoje poglądy. Poszukujesz sensu w tym, co robisz. Coś w sposobie, w jaki obecnie postrzegasz życie, już Ci nie odpowiada. Stajesz się gotowa na to, aby przyjąć nowy sposób myślenia.

RYBY

Nowy rok astrologiczny podkreśli sposób, w jaki wyrażasz siebie i wchodzisz w interakcję z otaczającym Cię światem. Włożysz więcej wysiłku w swój wygląd oraz spróbujesz czegoś nowego. Dokonasz głębokiej weryfikacji, co lub kto już nie służy Twojej duszy. Życie osobiste Ryb za chwilę ulegnie drastycznej metamorfozie. Wyeliminujesz toksyczną energię. Możesz też zechcieć pozbyć się przedmiotów, które są związane z życiem, jakie masz już za sobą. Czas dopełnić katharsis.