Horoskop miłosny na 2021 rok:

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran miał pod górkę w miłości przez ostatnie dwa i pół roku. Na szczęście Saturn już opuścił ziemski znak Koziorożca, przenosząc się do lekkiego Wodnika skoncentrowanego na relacjach. Czas zacząć myśleć życzeniowo oraz przyciągać do siebie pożądaną energię. W najbliższych miesiącach masz szansę zawszeć wiele nowych, ciekawych znajomości, dzięki którym osiągniesz swoje wymarzone cele. Stawiaj na współpracę w każdej możliwej dziedzinie. Dodatkowo Pluton w tym roku wyrównuje sprawy w życiu Barana, a jego tranzyty mogą wskazywać na poważne i niełatwe zmiany. Jeśli jesteś w związku zmierzającym ku końcowi, pogódź się z myślą, że tak musi być. Gdzieś czeka na ciebie ta druga, jedyna właściwa połówka, przy której dopiero doświadczysz, czym jest miłość. 

Byk (20 marca - 20 maja)

Uran będzie przebywać w znaku Byka przez następne cztery lata. Spodziewaj się poważnych, życiowych zmian. Do przełomu dojdzie jeszcze zanim się obejrzysz. Ta planeta wywołuje nagłe i nieoczekiwane wydarzenia, które mogą być dla ciebie szokujące. Sprawy potoczą się inaczej, niż myślisz, aby obudzić w tobie pragnienie wolności. Niektóre Byki mogą doświadczyć oczyszczenia się z rzeczy, ludzi i sytuacji, które ograniczały je w przeszłości. Inne mogą przyjąć nowy kierunek działania, na przykład zmianę stylu życia lub zmianę partnera. Jako znak ziemski masz doskonałą szansę na spotkanie swojej drugiej połówki poprzez pracę lub członków rodziny. Miej oczy szeroko otwarte od drugiej połowy lipca do połowy sierpnia 2021 roku.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dla Bliźniąt rok 2021 jest doskonałym czasem na poznanie nowych ludzi oraz pogłębienie każdego istniejącego związku. Jednak zachowaj ostrożność w miłości. Neptun, planeta złudzeń i zamętu znajduje się w kwadracie z twoim znakiem. Może to skutkować brakiem jasności, zwłaszcza jeśli chodzi o to, co jest prawdą, a co nie. Upewnij się, że osoba, która pojawi się w twoim życiu, przedstawia ci swoją prawdziwą tożsamość. Nie angażuj się w relacje oparte na oszustwie. Kolejne miesiące mogą też przynieść szansę na romans z kimś z twojej przeszłości. Najlepszym okresem na poznanie bratniej duszy będzie czas od połowy września do października. Wtedy planeta akcji, Mars, szturmem przejdzie przez twój dom miłości.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak to kolejny znak zodiaku, który przeżywał ciężkie chwile w ciągu ostatnich kilku lat. Zarówno surowy Saturn, jak i hamujący Pluton sprzeciwiały się twojemu słońcu. Tym samym wprowadzały do twoich relacji chaotyczną energią oraz różnorodność. Wiele rozpoczętych w tamtym czasie związków nie przetrwało prób roku 2020, a stabilniejsze relacje napotkały poważne przeszkody. Jednak kolejne miesiące powinny być lżejsze i nieco szczęśliwsze. Jeśli jeszcze tego odczułaś, nie martw się, wkrótce doznasz upojnych chwil. Neptun teraz działa na twoją korzyść, pomagając ci znaleźć idealnego partnera. Swoją miłość znajdziesz, rozwijając się duchowo, wyjeżdżając w podróż lub angażując się w kreatywne projekty.