Szczyt kwadratury Wenus w Lwie do Pn. Węzła Księżycowego w Byku i Południowego w Skorpionie

Poczujesz się jakbyś była na skrzyżowaniu dróg. Ta konstelacja Wenus i Węzłów Księżycowych przynosi mieszankę energii, która może prowadzić do nieoczekiwanych wyborów i decyzji.

Wenus w Lwie zwiastuje czas pełen miłości, kreatywności i wyrażania siebie. To okazja, aby uwolnić swoją wewnętrzną gwiazdę, której światło oświetla drogę do sukcesu. Jednak kwadratura z Północnym Węzłem Księżycowym w Byku może sprawić, że poczujesz się niespokojnie, zmuszając się do podejmowania decyzji dotyczących wartości i bezpieczeństwa materialnego. W tych momentach ważne jest, aby pamiętać, że życie to równocześnie stabilność i zmiana - jedno nie może istnieć bez drugiego.

Z drugiej strony, kwadratura Wenus w Lwie z Południowym Węzłem Księżycowym w Skorpionie może wywołać głębokie uczucia i emocje. Możesz odkryć tajemnice, które były ukryte w ciemnościach twojej duszy, a intensywna energia Skorpiona pomoże ci je zrozumieć i przekształcić. Wykorzystaj te doświadczenia, aby uwolnić się od przeszłości i otworzyć serce na nowe możliwości.

Tranzyt potrwa do 16 czerwca.

Szczyt opozycji Urana w Byku i Ascendentu w Skorpionie

Uran w Byku jest symbolem innowacji, przełomów i niespodziewanych zwrotów akcji w dziedzinie wartości, dóbr materialnych i poczucia bezpieczeństwa. W tym dniu możesz oczekiwać nagłych zmian w swoim życiu finansowym lub zawodowym. Może to być również okazja do zrewidowania swojego podejścia do rzeczy materialnych i zrozumienia, co naprawdę ma wartość. Pamiętaj, że Uran dąży do wolności i autentyczności, więc zmiany te prowadzą do większego zrozumienia siebie i tego, co jest dla Ciebie ważne.
Z kolei Ascendent w Skorpionie związany jest z transformacją, głębokimi uczuciami i intuicją. Opozycja ta może sprawić, że poczujesz się jakbyś stawiała czoła swoim największym lękom i pragnieniom. To czas, aby spojrzeć w głąb siebie, odkryć ukryte talenty i zasoby, które pomogą Ci przejść przez te wyjątkowe wydarzenia. W miarę jak będziesz się przemieszczać w tych głębinach, zrozumiesz, że to, czego szukasz, zawsze było w Tobie.

Tranzyt potrwa do końca dnia do godz. 19:16.

W tym dniu, zwróć uwagę na sygnały wszechświata, które prowadzą cię ku przyszłości. Nie bój się podejmować decyzji, ale zachowaj równocześnie ostrożność. Pamiętaj, że kluczem do harmonii jest równowaga między sercem a umysłem, pomiędzy miłością a odpowiedzialnością.

Daj sobie czas na refleksję, zadawaj pytania i poszukuj odpowiedzi w swoim wnętrzu. Wiedz, że masz w sobie siłę i mądrość, by podjąć właściwe wybory. A wszechświat będzie z Tobą, wspierając cię na każdym kroku tej inspirującej podróży.

Powodzenia w pracy z energiami!