Słońce w Lwie

Tranzyt potrwa do 23 sierpnia

Słońce poruszające się przez znak Lwa symbolizuje czas pełen optymizmu, siły i pewności siebie. To jest okres, kiedy czujemy się bardziej żywotne, kreatywne i zdecydowane na podążanie za naszymi marzeniami. To jest czas, kiedy nasza energia jest na szczycie, a nasze umysły są pełne nowych pomysłów. W tym okresie, możemy spodziewać się zwiększonej aktywności społecznej, a także możliwości podjęcia odważnych decyzji. Pamiętajcie jednak, że to, co jest dla nas najlepsze, nie zawsze jest najłatwiejsze. W tym czasie, ważne jest, aby pozostać autentyczną i wierną swoim wartościom.

Kwadratura do Węzłów Księżycowych

Tranzyt potrwa do 29 lipca

Kwadratura Słońca do Węzłów Księżycowych, z Północnym Węzłem w Baranie i Południowym w Wadze, przynosi z sobą pewne wyzwania, ale również możliwości do głębokiej przemiany i ewolucji. Ten aspekt może prowokować konflikty między naszymi pragnieniami i potrzebami (symbolizowanymi przez Północny Węzeł w Baranie) a naszymi związkami i interakcjami społecznymi (symbolizowanymi przez Południowy Węzeł w Wadze). To jest czas, aby zadać sobie pytanie: czy jestem w stanie zrównoważyć moje osobiste pragnienia z moimi relacjami z innymi? To może być czas, aby dokonać pewnych trudnych wyborów, ale pamiętaj, że każda decyzja, którą podejmiesz teraz, ma potencjał do wprowadzenia długotrwałych zmian w twoim życiu.

Opozycja do retrogradującego Plutona w Koziorożcu

Tranzyt potrwa do 1 sierpnia

Opozycja Słońca do retrogradującego Plutona w Koziorożcu to czas intensywnych emocji i przemian. Ta konfiguracja astrologiczna może oznaczać głębokie zrozumienie naszych ukrytych strachów, pragnień i motywacji. Może to być czas, gdy stare wzorce i struktury w naszym życiu zaczynają się rozpadać, aby zrobić miejsce dla nowych. Przede wszystkim, opozycja ta wymaga od nas, abyśmy stanęli twarzą w twarz z naszymi najgłębszymi prawdami i zintegrowali je z naszym codziennym życiem. To jest czas do głębokiej introspekcji, być może do przeprowadzenia przeglądu naszego życia, naszych celów i naszych relacji. Nie bój się tego procesu. Pamiętaj, że Pluton - planeta przemiany - ma na celu nasze oczyszczenie i odrodzenie. Wszystko to jest częścią naszej ewolucji i wzrostu jako istoty ludzkie.

Pierwszy tydzień tranzytu Słońca przez znak Lwa w 2023 r. przyniesie szereg wyzwań i możliwości. Będziemy doświadczać silnych emocji, napięć, ale także przełomów i odkryć. To będzie czas, w którym nasze ukryte pragnienia, strachy i motywacje wyjdą na powierzchnię, wymagając od nas odwagi, aby się z nimi zmierzyć. Wszystko to będzie miało na celu naszą ewolucję i wzrost jako istoty ludzkie. Jednakże, pomimo tych wyzwań, ten okres przyniesie również czas pełen optymizmu, siły i pewności siebie. Będziemy czuć się bardziej żywotne, kreatywne i gotowe podążać za naszymi marzeniami. To będzie czas pełen nowych możliwości, więc przygotuj się, aby w pełni wykorzystać tę unikalną energię.

Nawet w najtrudniejszych czasach, twoje pragnienia, pasje i marzenia są jak gwiazdy na nocnym niebie - zawsze prowadzą cię naprzód. Niezależnie od wyzwań, które przynosi tranzyt, masz w sobie siłę, aby je przezwyciężyć. Wiara w siebie i otwartość na zmiany to twoje najcenniejsze narzędzia w tej astrologicznej podróży. Zachowaj optymizm, a wszechświat z pewnością odpowie twórczą i pozytywną energią.

Owocnej pracy z energiami!