Jak spożytkować dzisiejsze święto? Warto zbudować mentalną przestrzeń wokół siebie i przygotować się do jutrzejszego szczytu kwadratury Słońca w Lwie i Urana w Byku. W nadchodzącym czasie rzeczy będą rozgrywać się szybko. Oczekuj zarówno błyskawicznego postępu, jak i ekscytujących zmian. Ta środa przyniesie dynamiczną, ale nieprzewidywalną energię. Może prowadzić do nagłych zwrotów akcji, niespodzianek i zaskoczeń, które wywrócą życie do góry nogami.

Słońce w Lwie w kwadraturze do Urana w Byku

Szczyt jutro nad ranem 4:34. Aspekt potrwa do 23 sierpnia

Ten aspekt przynosi rześką, ale nieobliczalną energię. Nietypowa kombinacja może prowadzić do gwałtownych transformacji i przełomów, które położą kres życiu, jakie znamy. Słońce w Lwie symbolizuje nasze jasne „ja”, nasze cele i kreatywność, podczas gdy Uran w Byku reprezentuje przywiązanie do stabilności i bezpieczeństwa. Gdy te dwie siły wchodzą w energię konfliktową, możemy miotać się między pragnieniem wyrażania naszej unikalnej indywidualności a potrzebą utrzymania status quo. Szczególnie istotne do poradzenia sobie z tą niepohamowaną mocą jest umiejętność dostosowania się do płynnych okoliczności, zamiast stawiania im oporu.

Na przykład możesz zauważyć, że przepełnia Cię niespodziewana chęć przebranżowienia i gruntownego przetasowania kariery, chociaż wcześniej czułaś się spełniona w obecnej roli. Uczucie to jest oczywiście wynikiem kwadratury Słońca w Lwie i Urana w Byku. Słońce w Lwie przypomina Ci o Twoich osobistych ambicjach, które nie są w pełni wykorzystywane w aktualnym miejscu pracy. Z drugiej strony, Uran w Byku tworzy napięcie, ponieważ dążysz do zachowania dobrze znanych i niegroźnych schematów. Ważne jest przyjęcie do wiadomości, że zmiany są nieuniknione i że adaptacja, a nie opór, jest najzdrowszą reakcją na tę sytuację.

Jak pracujemy z kwadraturami?

Ilekroć dwie przeciwstawne siły kolidują w nas, rodzi się proces fuzji. W kulminacyjnej chwili uwalnia intensywną energię. Jest to podstawowa zasada „magii”, która powoduje, że dwie ścierające się strony w końcu tworząc nową jakość i obierają pożądany kierunek. Dlatego tak ważne jest, aby nie walczyć z kolejami losu, tylko dać im „pracować”.

Kluczem do adaptacji w kwadraturach jest zrozumienie, że nic nie trwa wiecznie. Wszystko ewoluuje i przyjmuje odmienioną formę. Zamiast naciskać na to, aby coś zostało takie, jakie było lub pozostawać w stanie ciągłego napięcia między dwoma działającymi siłami, skoncentruj się na przystosowywaniu się do biegu wydarzeń. Pomyśl o sobie jako o instrumentach muzycznych, które razem tworzą dźwięk. Naucz się gry na swoich dźwiękach. Odwaga do dostrojenia się do nowej rzeczywistości może przynieść Ci wielkie rezultaty.

Podsumowując, zbliżający się szczyt kwadratury Słońca w Lwie i Urana w Byku może przynieść zadziwiające zdarzenia, nastroje i przemyślenia, co wywoła zamęt w naszym dotychczasowym życiu i poukładanej codzienności. Jednakże, zamiast odpędzać od siebie wizję reorganizacji, warto przyjąć ją z otwartym umysłem. Pamiętaj, że jest ona nieunikniona. Bez obaw, często stanowi zapowiedź kuszących możliwości. Przyjmij ten czas jako okazję do pogłębionej refleksji.

„Zmiana jest jedyną stałą w życiu. Nie bój się jej! Pamiętaj, że każdy nowy dzień niesie ze sobą możliwość odkrycia nowych, intrygujących dróg. Umiejętność odnajdywania się w każdej sytuacji jest twoją największą siłą”.

Owocnej pracy z energiami!