Każda z nas jest gwiazdą, która ma prawo świecić najjaśniejszym blaskiem, a Księżyc w Lwie przypomina nam o tej prawdzie. To dzień, który przyniesie nam moc, aby być prawdziwymi, autentycznymi - niezależnie od tego, co myślą inni. To jest też czas, kiedy mamy możliwość żyć pełnią życia, świadomie i z radością. Czerpmy z tego dnia jak najwięcej, pamiętając o naszej wartości i o tym, że jesteśmy królowymi naszego świata.

Księżyc w znaku Lwa

Księżyc przekroczył wierzchołek znaku Lwa w niedzielę o godz. 18:35. Pozostanie w tym znaku do środy, 13 września

Kiedy Księżyc przechodzi przez Lwa, możemy poczuć się jak królowe naszego świata. Ten tranzyt pobudza w nas silne poczucie indywidualności i kreatywności. Może to być czas, kiedy czujemy, że nasze pomysły są jasne, nasza energia jest nieskończona i mamy siłę, by osiągnąć wszystko, czego pragniemy.

Prawdopodobnie poczujecie dzisiaj silne dążenie do samoekspresji. Może to przejawiać się w pragnieniu, aby wyrazić swoje myśli, uczucia i idee w sposób autentyczny i kreatywny. Możecie odkryć niespodziewany popęd do wyrażania się poprzez sztukę, do malowania obrazu, pisania piosenki, tańczenia lub po prostu dzielenia się swoimi uczuciami z bliskimi osobami.

Możecie również poczuć silną potrzebę bycia docenionymi i uznawanymi. Księżyc w Lwie pobudza nasze pragnienie, aby nasza wartość była widoczna dla innych. Może to być doskonały czas na podkreślenie swoich osiągnięć, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Księżyc w Lwie może również przynieść pewne wyzwania. Może to być czas, kiedy nasze ego może stać się trochę za duże, a nasze pragnienia mogą zacząć dominować nad potrzebami innych. Ważne jest, aby zachować równowagę i pamiętać, że nasza wartość nie zależy od uznania innych, ale od naszej autentyczności i prawdziwości.

Jak cieszyć się tą energią?

Aby jak najlepiej spożytkować ten dzień, skupcie się na wyrażaniu siebie w najbardziej autentyczny i kreatywny sposób. Pozwólcie sobie na twórcze eksperymenty - może to być malowanie, pisanie, taniec, czy cokolwiek innego, co Was inspiruje. Przyjmujcie komplementy z wdzięcznością, ale nie zapominajcie, że Wasza wartość nie wynika z zewnętrznego uznania, ale z Waszej autentyczności i odwagi do bycia sobą. Nadal traktujcie z szacunkiem potrzeby innych i zachowujcie równowagę między dążeniem do osobisty sukcesów a troską o dobro innych.

  1. Twórcza Ekspresja - Wykorzystaj tę energię do popchnięcia swojej twórczości do przodu. Może to być projektowanie, rzeźbienie, pisanie czy komponowanie muzyki. Pozwól sobie na kreatywność, eksperymentuj z różnymi formami ekspresji i odkryj to, co naprawdę rezonuje z tobą.
  2. Prowadzenie Dziennika - Spisz swoje myśli, uczucia i doświadczenia. Albo nagraj się na wideo! To pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i pozwoli wyrazić swoje uczucia w otwarty i zdrowy sposób.
  3. „Me-time” - Znajdź wolną przestrzeń, aby wsłuchać się w dzisiejszą wersję siebie. Twoje myśli i uczucia pozwolą Ci zrozumieć, co naprawdę jest dla Ciebie ważne, kiedy czujesz przypływ światła i sił.
  4. Aktywność Fizyczna - Wykorzystaj tę energię do podjęcia jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Może to być joga, bieganie, pływanie czy dowolna inna forma ruchu, która pozwoli Ci wyrazić swoją energię.
  5. Otocz się bliskimi - Bądź dziś hojna! Podziel się swoimi myślami i uczuciami z bliskimi. Pamiętaj, że jest to czas, kiedy jesteś w stanie najlepiej wyrazić swoje uczucia, więc skorzystaj z tej okazji.

Tranzyt Księżyca przez znak Lwa może aktywować emocjonalne ciepło, spontaniczność i poczucie własnej wartości. To jak ognisko, które rozpala się w sercu nocy, przynosząc ze sobą ciepło i światło. Możemy poczuć, że jesteśmy gotowe żyć w pełni, cieszyć się chwilą i docenić siebie za to, kim jesteśmy. Każdy etap tej podróży ma swoje unikalne lekcje do nauczenia, a my jako podróżniczki mamy możliwość wykorzystania tych lekcji do głębszego zrozumienia siebie i świata, w którym żyjemy.

"Gwiazdy nie mogą świecić bez ciemności. Podobnie, twój blask nie jest wynikiem zewnętrznego uznania, ale odwagi do bycia sobą i wyrażania swojego prawdziwego ja."

Owocnej pracy z energiami!