Tell me a Story

Lubicie słuchać niezwykłych historii? Przenoszących do magicznego świata, pełnego pięknych widoków i kolorów? Najnowsza kolekcja NAOKO przywodzi na myśl baśniową opowieść, za którą kryją się nie tylko ubrania, ale również tysiące nowych drzew!

PLANT A TREE

Marka NAOKO rusza z drugą edycją akcji PLANT A TREE, w której każdy sprzedany produkt z jesienno-zimowych kolekcji to jedno posadzone drzewo. Poprzednia edycja akcji okazała się dużym sukcesem, zebrane środki pozwoliły na posadzenie aż 22500 drzew w województwie łódzkim. Akcja będzie prowadzona do końca 2020 roku, a na wiosnę kolejnego roku będzie można oglądać jej efekty - podziwiać powstały las.

Produkty z kolekcji Tell me a Story to swego rodzaju historia miłości do natury, królują roślinne wzory i te inspirowane siłami natury oraz kolory ziemi w połączeniu z ognistymi barwami. To ubrania stworzone z myślą o kobietach kochających naturę, czerpiących z niej energię do życia i troszczących się o nią. Za realizację kampanii odpowiadania duet - influencerka Paula Jagodzińska i Radek Nowicki, którzy w magiczny sposób uchwycili piękno i surowość natury w ujęciach zatopionych we mgle i porannej rosie.

Wśród nowości znajdziecie długie kurtki z oryginalnym wycięciem, które są flagowym produktem marki, płaszcze z łączonych tkanin i krótkie kurtki. Marka zadbała również o dodatki do jesienny i zimowych stylizacji, w ofercie znajdziecie kilka wzorów czapek i szalików. Dla miłośniczek noszenia sukienek przez cały rok w kolekcji znalazło się kilka nowych modeli sukienek w roślinne wzory.