Projekty sceniczne, które Joanna Palma i Piotr Jakub Górski z Reserved stworzyli dla Brodki opowiadają numer "Hey Man" równolegle ze słowami i obrazem. Konstruowane z myślą o latach 90., architekturze, nie są pierwszym wspólnym dziełem - wcześniej Asia i Kuba pomogli artystce w koncepcie garnituru w klipie "Game Change", który stał się swoistym manifestem. Przy "Hey Man" cała trójka rolę główną przyznała płaszczom.

"Te ubrania podbiły też modowy aspekt teledysków. Wszystko jest na swoim miejscu. Przy „Hey Man” uparłam się na trencze, chciałam mieć w klipie szare prochowce, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym szukać ich w lumpeksach albo sklepach, które aktualnie sprzedają kolorowe letnie kolekcje" - powiedziała Brodka w wywiadzie dla ELLE.pl, który przeczytacie tu.

W galerii obejrzyjcie zdjęcia, na których fotografka Alicja Lesiak uchwyciła kulisy produkcji.

Czy współpraca pod szyldem Monika Brodka x Reserved będzie mieć jakiś epilog? W maju tego roku artystka dołączyła do grona ambasadorek Reserved, do którego należą już: Magda Mołek, Jestem Kasia, Cajmel, Horkruks, Kat Astro, Magda Jagnicka, Dagmara Jarzynka, Alexii Teresa i Julia Banaś. Projekty sceniczne to początek przygody Brodki z marką – ten charakterny duet już niebawem będzie zdradzał kolejne elementy współpracy. Stay tuned!