Całkowicie czarna stylizacja Klum składała się ze strukturyzowanego gorsetu z dekoltem bez ramiączek i charakterystycznymi fiszbinami wzdłuż tułowia. Połączony z czarnymi dżinsami z wysokim stanem i prostymi nogawkami i kwadratowymi kieszeniami na biodrach, strój stanowił doskonałą ilustrację dla umiejętnego mieszania estetyk.

Pasek w stylu westernowym, z dużą srebrną klamrą, pełnił centralną rolę, łącząc styl vintage z lat 70. z nieokrzesanym kowbojskim urokiem. Klum uzupełniła stylizację całą gamą złotej biżuterii, od bransoletek po pierścionki i wyraziste kolczyki. Modelka z łatwością zrównoważyła swój look za pomocą workowatej czarnej torebki, masywnych czółenek na platformie i okularów przeciwsłonecznych w stylu retro, pokazując wprawę w łączeniu różnorodnych akcentów. Charakterystyczne blond włosy Klum zostały ułożone w luźne fale, a jej makijaż skupiał się na promiennej cerze i błyszczących różowych ustach, utrzymując swobodny, ale elegancki klimat.

GC Images/Getty Images

PoKlum przypomniała wszystkim, że lato jeszcze się nie skończyło. Niedawno założyła biały jednoczęściowy kostium kąpielowy w kwiaty, charakteryzujący się krzyżującym się dekoltem i odważnym wycięciem pod biustem. Strój emanował beztroskim letnim klimatem, dodatkowo podkreślonym przez dobrany przez nią naszyjnik z wisiorkiem, brązowe okulary przeciwsłoneczne i srebrną bransoletkę. Wcześniej modelka zrobiła furorę, demonstrując stylizację z parą drewniaków na platformie.