Rozkład jazdy na halloweenowy weekend w Food Hall Browary Jakie atrakcje czekają na nas w Food Hall Browary podczas halloweenowego weekendu? Sprawdźmy zaplanowane przez lokal wydarzenia: 28.10 (sobota)
● Wiedźma wróżąca z kart (19:00-22:00). Jesteś ciekawy jaka czeka Cię przyszłość? W Food Hall Browary możesz to sprawdzić! W ten wyjątkowy wieczór wśród gości pojawi się wiedźma, która będzie wróżyć dla wszystkich gości. Jej przepowiednie mogą Cię zaskoczyć!
● Darmowy koktajl w barze centralnym dla każdej przebranej osoby. Puść wodze fantazji, przebierz się w halloweenowy kostium i w zamian odbierz w barze darmowy koktajl!
● Najlepsza muzyka – DJ Vinylstealer (20:00-01:00). O klimatyczne brzmienia zadba DJ Vinylstealer. Świetna zabawa gwarantowana! ● Loteria. Przez całą sobotę każda przebrana osoba, która zrobi zdjęcie w Food Hall Browary, a następnie doda je na Instagramie jako post lub stories z oznaczeniem @foodhallbrowary, może wygrać 500zł do wykorzystania na terenie całego Food Hallu. Spróbuj szczęścia i daj sobie szansę na wygraną! 29.10 (niedziela)
● Pub Quiz Edycja Halloween (18:00). Przygotuj się na straszne pytania i upiornie wysokie nagrody. Dołącz do ekipy w Food Hall Browary i zmierz się w intelektualnym pojedynku na temat Halloween! 31.10 (wtorek)
● Trick or Treat! (od 17:00). Specjalne zaproszenie dla wszystkich dzieciaków!

Przyjdźcie do Food Hall Browary w swoich halloweenowych kostiumach, a wszystkie koncepty i Bar Centralny będą miały pyszne cukierki! Dla wszystkich miłośników słodkości to będzie punkt obowiązkowy na mapie miasta! Pomysł na Halloween? Tylko wieczór w Food Hall Browary! Dlaczego w halloweenowy weekend warto wybrać się do Food Hall Browary? Food Hall Browary zachwyca nie tylko szeroką ofertą kulinarną, dostępną w 11 różnych konceptach gastronomicznych, ale słynie także z BARU CENTRALNEGO który jest jednym z najdłuższych w Polsce. Restauracje zostały dobrane tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie rodzaj kuchni odpowiadający jego upodobaniom. Wszystko to sprawia, że Food Hall Browary jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi, rodzinne obiady czy romantyczne kolacje. Jest to również przestrzeń, która regularnie organizuje różnorodne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, zapewniając przy tym gościom wyjątkową atmosferę.

Odwiedź Food Hall Browary pod adresem Haberbuscha i Scheliego 2 i zajrzyj na ich mediaspołecznościowe: INSTAGRAM.

Do zobaczenia w weekend pełen strachu i dobrej zabawy!