Oscary 2021: Halle Berry wzbudziła kontrowersje nową fryzurą. 54-letnia gwiazda postawiła na ostre cięcie

Fryzura Halle Berry podczas 93. ceremonii wręczenia Oscarów

W nocy z niedzieli (25 kwietnia) na poniedziałek odbyła się 93. ceremonia wręczenia Oscarów. Amerykańska aktorka i laureatka Oscara pojawiła się na czerwonym dywanie, zaskakując swoją fryzurą. Halle Berry postawiła na dość krótkiego, cieniowanego boba i jeszcze krótszą grzywkę.

Getty Images

Jak się okazało, aktorka tak naprawdę wcale nie obcięła włosów! Halle postanowiła zrobić dowcip fanom, po tym, jak drażniła ich, że ścięła włosy tuż przed ceremonią. Gwiazda opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym było widać ścięte włosy na podłodze. Jak się okazało, to nie były włosy aktorki...

Gwiazda trzymała fanów w przekonaniu o nowej fryzurze aż do wczoraj... W piątek (30 kwietnia) opublikowała zdjęcie, na którym widać, że nadal ma długie włosy oraz dodała podpis „Oscar bob... żartuję”. W kolejnym tweecie napisała: „Kocham Was i Wasze memy. xx"

Musimy przyznać, że nawet my się tego nie spodziewałyśmy! 

Oscary 2021: Margot Robbie, Vanessa Kirby, Zendaya, Carey Muylligan, Amanda Seyfried. Najpiękniejsze stylizacje [suknie, kreacje, stroje]

Tańczący Anthony Hopkins z Salmą Hayek to najlepsze co dziś zobaczycie. Tak aktor świętował zdobycie Oscara w kategorii ,,Najlepszy aktor pierwszoplanowy"