Halle Berry uwielbia celebrować swoją kobiecość i seksapil. 57-latka śmiało eksponuje ciało w odważnych stylizacjach, a niekiedy zdarza jej się całkowicie zrzucić ubrania. Duże poruszenie wywołało jej ubiegłoroczne zdjęcie topless, na którym pozuje z kieliszkiem wina w dłoni. Wykonał je obecny partner Berry – muzyk Van Hunt. Najnowsza fotografia, którą aktorka podzieliła się na Instagramie 1 stycznia, to kolejny dowód na doskonałą formę laureatki Oscara.

Halle Berry w skąpym body świętuje pierwszy dzień nowego roku

Trudno o lepszą manifestację miłości do samej siebie, niż sesja w koronkowym body i szpilkach. Właśnie w takim drapieżnym wydaniu aktorka postanowiła przywitać nowy rok. By fotografia nie była zbyt dosłowna, gwiazda zarzuciła na ramiona oversize’ową marynarkę od złotego garnituru. Ekstrawagancki element garderoby nie zdołał jednak odwrócić uwagi od głębokiego dekoltu i zgrabnych nóg aktorki. Fani obsypali ją komplementami.

Halle roznosi internet już pierwszego dnia nowego roku! Jedziemy z tym!” – napisała pod postem trenerka gwiazd Jeanette Jenkins. „Hubba hubba!” – zareagowała z entuzjazmem aktorka Taraji P. Henson. Życzenia szczęśliwego nowego roku złożyła aktorce też Naomi Campbell. Zwykli obserwatorzy również nie kryli podziwu dla genialnej formy 57-latki. „Twój mąż to szczęściarz” – napisał jeden z nich.

 

Kup zmysłowe body na nowy rok:

 

Kim jest partner Halle Berry?

Przypomnijmy, że szczęściarz, o którym mowa, to Van Hunt – amerykański piosenkarz, tekściarz, producent i multiinstrumetalista. Berry związała się z nim w 2020 roku, a czas pandemii koronawirusa pozwolił im mocno się do siebie zbliżyć. Niedługo później gwiazda wyznała, że w osobie Hunta odnalazła prawdziwą bratnią duszę. „Ponieważ tak wiele razy upadałeś, wiesz, jak wygląda prawdziwe zło. A ponieważ sama upadłam wiele razy, teraz już wiem, co oznacza prawdziwa miłość” – powiedziała aktorka sentencjonalnie. Oboje z partnerem wychowują dzieci z poprzednich związków. W przypadku Berry, gwiazda opiekuje się 15-letnim synem Nahlą, którego doczekała się z Gabrielem Aubrym, a także 9-letnim Maceo, który jest owocem jej związku z Olivierem Martinezem.