Hailey Bieber niejednokrotnie wybierała już kreacje tej polskiej projektantki. Zaledwie 3 tygodnie temu, uwieczniono ją w beżowym trenczu od Magdy Butrym. Żona Justina Biebera szczególną sympatią darzy jej sukienki z kwiatowymi motywami. Z florystycznych manipulacji tkaniną Polka uczyniła swój znak rozpoznawczy. Charakterystyczne róże kwitną na projektowanych przez Magdę ubraniach, butach, torebkach i elementach biżuterii – ze szczególnym uwzględnieniem bestsellerowych chokerów. Nie tylko Hailey jest odpowiedzialna za dobór swoich ubrań, za kreatywnymi zestawami stoi także jej stylistka, Dani Michelle. Trzeba przyznać, że ma nie tylko dobre oko do pięknych ubrań i dodatków, ale także umiejętność wyciągania modowych inspiracji spoza tradycyjnych topowych domów mody.

Tym razem zaproponowała Hailey Bieber sukienkę, która na pewno zrobi furorę. Jest przepiękna i doskonale odzwierciedla styl polskiej projektantki. Czerwona kreacja z asymetrycznym dołem, ozdobiona marszczeniami i charakterystycznymi kwiatami, robi niesamowite wrażenie. Zupełnie nie dziwi nas, że projekty Magdy Butrym cieszą się tak dużą popularnością wśród topowych gwiazd, takich jak Kendall Jenner, Jennifer Lopez, Beyonce, Gigi Hadid, Lady Gaga czy Jennifer Aniston.

Przypomnijmy, że Magda Butrym została wyróżniona w prestiżowym raporcie (The Lyst Index) najgorętszych marek 2023 roku. Zainteresowanie gwiazd światowego formatu sprawiło, że poziom wyszukiwani fraz krążących dookoła Magdy Butrym wzrosło o 76% kwartał do kwartału.