Odwaga czy obciach? Branża mody nie do końca wyrobiła sobie jeszcze jednoznaczną opinię na temat strojów pozbawionych tradycyjnego dołu. Skupmy się więc na faktach. Pionierką bieliźniano-stylizacyjnej ekstrawagancji, o której mowa, jest Kendall Jenner. Modelka ma na koncie już kilka outfitów tego typu. Przy okazji paryskiego Fashion Weeka, w ślady swojej przyjaciółki poszła Hailey Bieber. 

Wybranka Justina Biebera wybrała się na elegancką kolację do słynnej restauracji w hotelu Costes. Postawiła na klasyczne czarne szpilki z wyostrzonym noskiem oraz cieniutkie czarne rajstopy z Calzedonii, na które zamiast spodni włożyła coś w rodzaju wysoko wyciętej po bokach bielizny z wysokim stanem. 

Projekt ukraińskiego twórcy Petara Petrova uzupełniał obcisły golf w kolorze nude oraz czarny, skórzany, sięgający ziemi trencz. Nie zabrakło i rasowych akcesoriów. Hailey dopełniła look ciemnymi okularami w wąskich oprawkach, złotymi kolczykami w stylu retro klipsów, kompletem srebrnych pierścionków (uwielbiamy ten biżuteryjny miks), małą torebką Jil Sander oraz ściskającym talię czarnym paskiem z dekoracyjnym zapięciem. Uwagę zawracały także jesienny manicure w kolorze czerwonego wina chianti. 

Fot. MEGA / Contributor / Getty Images

Gdybyśmy rozmawiały między sobą w redakcyjnych kuluarach, aferę krążącą wokół bezpruderyjnych stylizacji kalifornijskich it-girls oraz prawdopodobnie najdroższej bielizny świata z wybiegu Miu Miu, nazwałybyśmy „awanturą o gacie”. Oficjalnie pozostaje nam jednak podrzucić wam artykuł rozbierający to kontrowersyjne zagadnienie na części pierwsze. Znajdziecie go tutaj:

Nie do końca wiemy jak do tego doszło, ale w 2023 roku majtki to jedna z tych spraw, na temat których wypada mieć swoje własne zdanie.   

Hailey Bieber zachwyca na paryskim fashion weeku. Za to reakcja Khloe Kardashian jest bezcenna>>