Najnowsza marka Sary Boruc, The Mannei, jeszcze przed oficjalnym startem, podbiła serca dziewczyn z branży i znanych instagramerek. W jej wyjątkowych projektach widziane były już takie gwiazdy jak Kendall Jenner, Irina Shayk oraz Elsa Hosk. Teraz do tego zacnego grona dołączyła też modelka Hailey Bieber. Celebrytka została sfotografowana wczoraj, razem ze swoim ukochanym, Justinem Bieberem, w dzielnicy znanej z intensywnego życia nocnego, West Hollywod, gdzie świętowali premierę nowego albumu piosenkarza, Justice. Na jaką stylizację postawiła z tej okazji gwiazda? Total brown look! I set od The Mannei! Cały brązowy look składał się ze skórzanej kamizelki podbitej kożuszkiem, krótkiego topu oraz gwiazd całego zamieszania: skórzanego setu: marszczonej spódniczki mini i koszuli, pochodzących z nowej, jesienno-zimowej kolekcji marki. Do całości wybrała wiązane sandałki na obcasie oraz...pomarańczową maseczkę.

Spódnica oraz koszula, które zaprezentowała na sobie Hailey, pochodzą z kolekcji jesień/zima 2021/22 i nie są jeszcze w sprzedaży. Jednak, obserwując treści na instagramowym profilu marki, wiemy, że już niedługo będzie można je kupić, na co czekamy z niecierpliwością!

W projektach Sary Boruc-Mannei pojawiło się już kilka znanych it-girls, modelek i dziewczyn z branży – w tym Kendall Jenner, Matilda Djerf, Josefine H. J, Irina Shayk oraz aniołek Victoria's Secret Elsa Hosk. Jakie modele upodobały sobie dziewczyny? Na Instagramach królował głównie skórzany płaszcz Jordan z kożuszkiem oraz taliowana skórzana kurtka: