Stylowy poranek Bieber rozpoczął się od występu w Good Morning America, gdzie miała na sobie romantyczną czerwoną sukienkę od Vivienne Westwood. Gorset z odkrytymi ramionami i wąska talia sukienki idealnie pasowały do motywu przewodniego, a całość uzupełniła lakierowaną torebką Ferragamo i sandałami Maison Ernest, konsekwentnie trzymając się czerwieni.

Raymond Hall/Getty Images

Na kolejną stylizację dnia Bieber szybko przebrała się w białą mini sukienkę Marca Jacobsa z kolekcji marki na jesień/zimę 2023. Chociaż odbiegała od czerwonego odcienia, drapowana tkanina dawała złudzenie bitej śmietany, zgodnie z żartobliwym duchem stylu "truskawkowej dziewczyny". Zachowała swoją torbę Ferragamo i dodała parę szpilek Manolo Blahnik.

Aby dopełnić swój dzień pełen truskawkowej mody, Bieber wystąpiła w mini sukience bez ramiączek Ermanno Scervino z gorsetowym gorsetem i prostą spódnicą. Wybrała te same buty Maison Ernest, co wcześniej i opatentowaną mini torebkę z uchwytem na górze.

Robert Kamau/Getty Images

Powód, dla którego Bieber wybiera żywą czerwień, wyjaśnia się wraz z jej współpracą z Krispy Kreme przy wprowadzeniu na rynek nowej kuracji do ust "strawberry glaze". Ten limitowany produkt jest ukłonem w stronę ulubionego smaku pączków, który uchwycił jej nostalgię za dzieciństwem. Bieber wyraziła swoje podekscytowanie współpracą, mówiąc: "Zawsze uwielbiałam porównania do urody i jedzenia - to takie niepoważne, urocze i pomysłowe. A ponieważ zawsze mówiłam, że chcę wyglądać jak lukrowany pączek, kiedy kładę się spać, wiedziałam, że jeśli istnieje świat, w którym mogę zrobić coś fajnego z Krispy Kreme, to chcę to zrobić".

Jej zaangażowanie w motyw przewodni rozciągnęło się również na makijaż, bo miała swoją charakterystyczną błyszczącą, lukrowaną "pączkową" bazę, której towarzyszył rumieniec różu na policzkach i błyszczące usta w kolorze nude.Aby uczcić premierę, Bieber wzięła udział w wydarzeniu we flagowym sklepie Krispy Kreme na Times Square, wraz z influencerami ubranymi w podobnie owocowe odcienie. Jak śpiewał jej mąż, Justin Bieber: "Yeah, you got that yummy-yum/That yummy-yum, that yummy-yummy"...