Jane była ikoną kobiecości, dziewczyńskości i naturalnego piękna. W jej garderobie królowały prześwitujące letnie sukienki i koszyczki, które idealnie wpisywały się w french chic na Francuskiej Riwierze. Moss ucieleśniała skrajnie inny trend. Top modelka była królową imprezy i życia nocnego. Podkrążone oczy i bardzo smukłą sylwetkę podkreślała stylizacjami, idealnymi na nocne wypady. Do dzisiejszych it-girls zaliczyć można Bellę Hadid, Kendall Janner i oczywiście Hailey Bieber. Styl każdej z nich łączy jedno, nostalgia za latami, w których się urodziły. 

W garderobach dzisiejszych trendesetterek znajdziemy masę ubrań, których złotą dekadą były właśnie lata 90. Wśród nich jest z pewnością wszechobecny dżins, cienkie ramiączka typu spagetti czy printy tie-dye. Ale odniesień do mody z końcówki  XX wieku jest więcej. Królową tego stylu jest właśnie modelka i założycielka marki Rhode, Hailey Bieber. Celebrytka uwielbia wąskie prostokątne okulary przeciwsłoneczne, oversizowe skórzane kurtki, kolczyki XXL czy właśnie sukienki i topy z ramiączkami spagetti. 

Hailey w sandałkach stylizowanych na lata 90.

W tym tygodniu pojawiła się na kolacji w Nowym Jorku w kolejnym elemencie garderoby, który swoje korzenia ma właśnie w latach 90. Były nim białe sandałki na obcasie z charakterystycznymi cienkimi paskami. Model ten powrócił po długich latach niełaski kilka sezonów temu i jak widać wciąż jest chętnie wybierany przez światowe trendsetterki. Do delikatnych i bardzo kobiecych butów Hailey założyła romantyczną białą sukienkę w kwiatowy wzór, swój ulubiony model okularów i duże złote kolczyki.