Hailey Bieber dołączyła właśnie do VS Collective, gdzie obok innych niesamowitych kobiet będzie uosabiać nowe Victoria's Secret. Nowy kierunek Victoria's Secret wyznaczają już gwiazda piłki nożnej i działaczka na rzecz równości płci - Megan Rapinoe, chińsko-amerykańska narciarka i (już niedługo) olimpijka - Eileen Gu, birasowa modelka i adwokatka inkluzywności - Paloma Elsesser, a także inwestorka technologiczna i indyjska aktorka - Priyanka Chopra Jonas, czarnoskóra modelka - Adut Akech Bior, założycielka GirlGaze i twórczyni The Conversation - Amanda de Cadenet oraz brazylijska modelka - Valentina Sampaio. Teraz w tym gronie jest także Bieber, która ma pomóc marce w określeniu nowoczesnego podejścia do "seksowności", motywować kobiety do działania i skupiać się na osiągnięciach, a nie tylko wyglądzie zewnętrznym.

5 sposobów na stylizację bielizny w stylu basic. Każda kobieta powinna z nich skorzystać>>

Modelkę możemy zobaczyć na zdjęciach w jedwabnej bieliźnie VS z subtelną koronką w takich kolorach, jak głęboki fiolet i pudrowy róż czy w zwierzęcym princie (są to czteroczęściowe zestawy prezentowe, na które składają się biustonosz, majtki, szlafrok i opaska na oczy). 

Ta kolekcja łączy w sobie to, co do niedawna wydawałoby się nieosiągalne w duecie: zmysłowość i maksymalną wygodę. Bielizna jest miękka i uszyta z naturalnych materiałów, a dzięki nieograniczającej konstrukcji - komfortowa w noszeniu. 

Na prostych, wręcz minimalistycznych zdjęciach studyjnych widzimy modelkę w zupełnie naturalnej wersji: Bieber szczerzy się do obiektywu i bawi opaską na oczy, a na jej twarzy i ciele widzimy fakturę skóry czy to, jak zachowuje się ciało w ruchu i pozach bez przesadnej obróbki graficznej. Jest też praktycznie bez makijażu.

"Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy powitać Hailey w tej dynamicznej grupie kobiet. Jej autentyczność i zaangażowanie w pozostanie wiernym sobie jest inspirujące. Nie możemy się doczekać współpracy z nią w naszych staraniach nawiązania kontaktu ze wszystkimi kobietami i wprowadzania pozytywnych zmian” powiedziała w oświadczeniu Janie Schaffer, dyrektor ds. projektowania w Victoria's Secret. Z kolei sama Hailey Bieber, na łamach magazynu InStyle, zdradza: "Jestem naprawdę podekscytowana i zaszczycona dołączeniem do VS Collective. Wspaniale było być częścią niesamowitej grupy kobiet, które pomagają kierować przyszłością marki, podczas gdy one nadal są mistrzami wszystkich kobiet”.

Najładniejsze szare bluzy z nowych kolekcji. Są ciepłe, mają idealny krój i pasują do wszystkich stylizacji>>

Więcej zdjęć Hailey Bieber w kampanii Victoria's Secret możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zmysłowa i wygodna bielizna z wysokim stanem, którą musisz mieć w szafie. Ten krój z lat 90. powrócił do mody>>