Jedna noc w roku to dla Kalifornijek za mało. Halloweenowe atrakcje fundują sobie, a przy okazji milionom internautów, przez cały październik. Dowody? Hailey Bieber opublikowała na Instagramie zdjęciowe podsumowanie ostatnich dni. Wśród dziesięciu – z jak zakładamy tysięcy kadrów precyzyjnie wyselekcjonowanych z rolki aparatu modelki – widzimy między innymi nowy manicure gwiazdy w jesiennym odcieniu mlecznej czekolady, stylizację rodem z Matrixa w oversize’owej bomberce i wysokich skórzanych kozakach, dziewczyńskie wieczór z nawilżającymi maskami w płachcie na twarzach i spooky scenografię prywatnego przyjęcia państwa Bieberów. Najwięcej emocji wzbudzają jednak fotografię prezentujące przebrania Hailey na tegoroczne Halloween. 

Założycielka kosmetycznej it-brand Rhode postanowiła wcielić się w dwie postacie.

Na jednej z imprez postanowiła wystąpić jako seksowna piratka u boku nie męża, a sztucznego (taką mamy przynajmniej nadzieję) szkieletu wystrojonego w kostium pirata. Miała na sobie ultrazymsłowy czerwony gorset z koronkowymi detalami, futrzaną mikrospódniczkę przypominającą kontrowersyjny spódnico-pasek Diesela oraz parę czerwono-czarnych pończoch. Włosy zawiązała na czubku głowy tak, aby wyeksponować poplamiony krwią choker z trzech pasm pereł oraz krwisty makijaż ust. 

Instagram: @haileybieber

Druga stylizacja modelki, choć gdyby nie kontekst spokojnie mogłaby robić za codzienny look, podoba nam się znacznie bardziej. A to dlatego, że jedną z naszych ulubionych rzeczy na całym świecie jest serial „Przyjaciele” (millenialsi już tak mają). Hailey po mistrzowsku odtworzyła jeden z charakterystycznych strojów Rachel Green. Włożyła obcisły golf, kraciastą spódniczkę mini i białe skarpetki wystające z czarnych loafersów. 

kadr z serialu

Aby nie pozostawić żadnych wątpliwości, co do tego, na kim wzorowała się podczas komponowania tego looku, Hailey zebrała włosy w charakterystyczną dla Jennifer Ansiton fryzurę, a w dłoń chwyciła gigantyczny kubek nawiązujący do tych, z których pijało się kawę w serialowej kafejce Central Perk. 

Instagram: @haileybieber

Nie wiemy jak wy, ale my czujemy się zainspirowane. Stylizację Hailey z łatwością odtworzycie na bazie rzeczy z aktualnej oferty znanych marek: 

Twój kostium na Halloween robi psikusy? Zainspiruj się mistrzyniami. Oto najlepsze przebrania Kardashianek (i nie tylko) z minionych lat>>