Nie wyobrażamy sobie czerwca bez koncertów H&M. Marka przyzwyczaiła nas, że tuż przed wakacjami organizuje występy najlepszych polskich muzyków w nietypowych miejscach. W poprzednich latach był to m.in. dworek usytuowany przy Starym Mieście, czy słynny dworzec obok Nocnego Marketu. Co nas czeka tym razem? H&M <3 Music odbędzie się na zajezdni autobusowej tuż przy Metrze Marymont. Pierwsze koncerty odbędą się już 8 czerwca. Wprowadzono też kilka zasad. Jeśli chcecie wziąć udział w festiwalu H&M musicie najpierw kupić bilet przez aplikację Going. Wstęp kosztuje 10 zł, co więcej, jest jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M (ważny do 30 czerwca 2018 roku, obowiązuje tylko przy zakupie rzeczy z nowej kolekcji i nie łączy się z innymi voucherami/biletami). Wow! A kto wystąpi na scenie H&M <3 Music? Sprawdźcie:

H&M <3 Music. Poznaj line-up!

8 czerwca - Natalia Nykiel | O.S.T.R.
W piątek 8 czerwca wystąpią dla Was: 4-krotny laureat Fryderyka - O.S.T.R. z materiałem z najnowszej płyty “W drodze po szczęście” oraz objawienie polskiej sceny electro-pop, Natalia Nykiel. Artystka zagra utwory ze swojego ostatniego, nagrodzonego O!Lśnieniem 2017 wydawnictwa “Discordia”, z czego niektóre z nich w koncertowej setliście pojawią się po raz pierwszy.


9 czerwca - Ten Typ Mes | Daria Zawiałow
W sobotni wieczór 9 czerwca swoje najlepsze kawałki zaprezentują: jeden z najlepszych polskich raperów i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia - Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow - wyrazista wokalistka, która niespełna rok temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny z płytą “Akysz”.


15 czerwca – Otsochodzi | SOKÓŁ
W piątek 15 czerwca pojawią się: Sokół, który wystąpi z przekrojowym repertuarem wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także nadzieja polskiego hip-hopu, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - Otsochodzi.


16 czerwca JIMEK Symphonixx | Flirtini Live
W sobotę 16 czerwca na scenie H&M <3 Music zagoszczą Flirtini oraz JIMEK Symphonixx! Na początek Duet Jedynaka i Menta XXL zagra nam swój najnowszy materiał z kompilacji Heartbreaks & Promises (kwiecień 2018). JIMEK to artysta, który nigdy nie dał się zaszufladkować. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert, podczas którego wystąpi wraz z 60-cio osobowym składem orkiestry symfonicznej i wykona m.in Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK!


22 czerwca - Nosowska | Rosalie.
W piątek 22 czerwca na naszej scenie będzie mocno alternatywnie i bardzo kobieco. Nieustająco eksplorująca wokalistka i autorka tekstów - Nosowska zaprezentuje materiał z najnowszej, solowej płyty, na którą od jakiegoś czasu pracuje wraz z producentem Michałem FOXem Królem. Wcześniej posłuchamy także połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu nominowanej do Fryderyków – Rosalie.


23 czerwca - PEZET+ | Albo Inaczej 2
W sobotę 23 czerwca po raz pierwszy w karierze Pezet wystąpi dla Was z nowymi aranżacjami swoich największych hitów, wykonując je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Wcześniej jednak będziecie mieć okazję posłuchać równie nietuzinkowego projektu - Albo Inaczej 2. Tego wieczora nowe aranżacje hip hopowych klasyków zaśpiewają: Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo, a na scenie towarzyszyć im będą także Grammatik, WENA i Te-Tris.