O sądowych stylizacjach Gwyneth Paltrow osadzonych w trendującym na kanwie popularności ostatniego sezonu „Sukcesji” klimacie cichego luksusu, rozprawiał cały świat. Amerykanka zadawała dyskretnego szyku na każdej rozprawie. Stawiała na wysokogatunkowe materiały, ponadczasowe kroje oraz stonowaną paletę neutralnych barw, z militarnym khaki, granatem, beżami, szarością i porcelanową bielą na czele. Było klasycznie, elegancko i skromnie. Przy okazji branżowej imprezy w  Beverly Hills ze swojego stylizacyjnego słownika, wykreśliła jedynie ostatnie z powyższych określeń. Skromność wymieniła na seksapil. Bez zbędnej pruderii, za to z niebywałą klasą. 

50-letnia gwiazda wystąpiła w dwuczęściowym komplecie zbudowanym na bazie łososiowo-piaskowych spodni palazzo z wysokim stanem i szeroką nogawką typu full length oraz uciętą na górnej linii żeber koszulą z golfem, eksponującą imponujące mięśnie brzucha.

Całość uzupełniła perłowymi kolczykami w rozmiarze L, subtelnym makijażem z delikatnie podkreślonymi powiekami oraz schludną fryzurą ciasno upiętą w niski kok. Zarówno wysportowana sylwetka, jak i cała kreacja zachwyciły internautów. 

Gwyneth Paltrow podczas rozdania nagród Fashion Los Angeles Awards / Fot. Michael Kovac / Contributor/Getty Images

Warto dodać, że Gwyneth podczas rozdania nagród Fashion Los Angeles Awards  pojawiła się nieprzypadkowo. Prowadzoną przez nią ubrań uhonorowano tego wieczora tytułem Powerhouse Brand of the Year (w wolnym tłumaczeniu: potężna marka roku). Serwis The Daily Front Row opublikował dokładne uzasadnienie takiego wyboru: „Zdobywczyni Oscara, aktorka, która stała się światowym symbolem zdrowego stylu życia – wszystko, czego Gwyneth Paltrow spróbuje, zamienia się w złoto. Jej własna linia odzieżowa, G. Label by goop, nie jest wyjątkiem, dostarczając wszystko, od luksusowych skórzanych tank topów i lekkich koszulek typu Henley, po stroje wieczorowe, świetnie krojone basiki, biżuterię i eleganckie współprace”.

W pierwszym rzędzie, ramię w ramię z Gwyneth, zasiedli także między innymi Kim Kardashian w towarzystwie córki North, Keanu Reeves, Brie Larson, oraz Meghann Fahyy, w zmysłowym zestawie od Valentino, którą okrzyknięto najlepiej ubraną gwiazdą roku. 

Gwyneth Paltrow zachowała sukienkę z lat 90. Chodziła w niej na randki z Bradem Pittem>>