Transparentność Gwyneth Paltrow na temat jej doświadczeń z botoksem odbiła się szerokim echem wśród jej fanów, bo dzięki tej wypowiedzi mogli dowiedzieć się o wzlotach i upadkach jej drogi w pielęgnacji skóry. Jej gotowość do dzielenia się swoimi niezbyt przyjemnymi doświadczeniami z zabiegami kosmetycznymi daje rzadko spotykany wgląd w świat hollywoodzkich standardów urody.

Pytania nadal napływały, a inny obserwator zapytał o jej promienną cerę, pytając: "Jak twoja skóra wygląda tak dobrze?". Paltrow uprzejmie podziękowała fance i ujawniła swoją staranną rutynę pielęgnacji skóry. Założycielka i dyrektor generalna Goop ujawniła, że używa produktów własnej firmy, w tym Microderm, serum peptydowego i raz w tygodniu peelingu na noc.

Oprócz dzielenia się sekretami urody, Gwyneth Paltrow odniosła się do relacji z Dakotą Johnson, która obecnie spotyka się z jej byłym mężem, Chrisem Martinem. Założycielka Goop i frontman Coldplay "świadomie rozstali się" w 2016 roku i od tego czasu oboje rozpoczęli nowe życie. Podczas sesji pytań i odpowiedzi jeden z fanów zapytał o jej stosunek do Dakoty Johnson.

Paltrow wyjaśniła, że ona i Dakota mają wspaniałe relacje, opisując ją jako "uroczą, wspaniałą osobę" i wyrażając swoją wielką sympatię do niej. Ta przyjaźń między Gwyneth i Dakotą nie powinna być szokiem dla tych, którzy śledzili wcześniejsze wypowiedzi Gwyneth na temat utrzymywania dobrych relacji ze swoimi byłymi. W tym przypadku prawdopodobnie nie zaszkodzi fakt, że Chris Martin publicznie wychwalał Dakotę za jej rolę we wspieraniu go podczas koncertów Coldplay na początku roku. Otwartość i pozytywne nastawienie otaczające ich relacje oferują odświeżające spojrzenie na współrodzicielstwo i rodziny patchworkowe w świecie celebrytów.