All In Challenge: o co chodzi? 

All In Challenge to viralowa akcja zapoczątkowana przez sportowy sklep Fanatics, w której wzięły już udział takie gwiazdy, jak Leonardo DiCaprio, Ciara czy Justin Bieber. Polega ona na oferowaniu przedmiotów lub doświadczeń, które są wystawiane na specjalnej aukcji. Pieniądze zebrane w ten sposób mają trafić do organizacji Feeding America, Meals On Wheels, World Central Kitchen i No Kid Hungry, by wesprzeć osoby, które borykają się z brakiem "bezpieczeństwa żywnościowego" z powodu pandemii koronawirusa. 

Licytować może każdy i nie ma limitu kwoty, którą można przekazać potrzebującym w akcji All In Challenge. Gwiazdy z kolei opowiadają o swoich wyzwaniach w których filmach na Facebooku lub Instagramie i nominują inne znane osoby, by również przyłączyły się do akcji. Jedną z wytypowanych osób jest też Gwyneth Paltrow, która chce podzielić się z fanami czymś naprawdę wyjątkowym: kreacją, która towarzyszyła jej na początku hollywoodzkiej kariery.

Johnny Depp założył instagram! Aktor zaśpiewał cover Johna Lennona. "To czas na rozpoczęcie dialogu. Ludzie są chorzy i bez opieki, a ta piosenka pasuje do tego, co dzieje się teraz">>

Oscarowa suknia Gwyneth Paltrow trafiła na sprzedaż

Aktorka znana z takich produkcji, jak "Zakochany Szekspir", "Genialny klan" i "Iron Man" postanowiła poddać licytacji swoją oscarową suknię. Chodzi o kreację z metką Calvin Klein, którą gwiazda miała na sobie na Oscarach 2000: prostą, pełną przezroczystości i przetykaną srebrzystą nicią. "Oddaję na aukcję suknię, którą nosiłam na Oscarach (a to ma wielką wartość sentymentalną!). Przekażę ją osobiście przekażę przy filiżance herbaty lub lampce wina" napisała na swoim Instagramie aktorka pod postem, w którym ogłosiła, że dołącza do All In Challenge. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) Kwi 17, 2020 o 2:52 PDT

Paltrow nominowała swoje koleżanki po fachu do wzięcia udziału w tym samym i wsparcia amerykańskich organizacji. Kogo konkretnie? Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lake Bell. 

Jane Fonda dołączyła do TikToka i wróciła ze swoim sławnym treningiem! >>

 

 

Tylko w CANAL+! 93. ceremonia rozdania Oscarów – na żywo, w nocy niedzieli na poniedziałek, o godzinie 2:00. Oglądaj na CANAL+ PREMIUM lub w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.