Alexander Wang przez cały rok świętuje 10. urodziny swojej marki. W ramach celebracji projektant otworzył pierwszy flagowy butik w Londynie (zobacz tutaj >>) oraz wyspuścił urodzinową kolekcję z kultowymi projektami (zobacz sesję z Anną Ewers >>). To nie koniec fetowania!

W internecie właśnie pojawiła się czarno-biała kampania "Do something" z gwiazdami modelingu, muzyki i kina. Linię skłądającą się z bawełnianych bluz i t-shirtów jest można kupić już w butikach Amerykanina oraz na stronie internetowej. 50% ceny za ubrania to wpływy, jakie zostaną przekazane jednej z największych organizacji non-profit Do something, wspierającej młodych ludzi na całym świecie.

Na zdjęciach autorstwa Stevena Kleina (które zrealizowano w Londynie, Los Angeles i Nowym Jorku) pojawili się:  Kate Moss, Kim Kardashian, Cara Delevingne, Behati Prinsloo, Daria Werbowy, Kanye West, The Weeknd, Raquel Zimmermann, Taraji P Henson, Lara Stone, Gemma Ward, zespół Haim, Angel Haze, Natasha Poly, Lykke Li, Kristen Wiig, Joan Smalls, Jhene Aiko, A$AP Rocky, Grimes, Georgia May Jagger, Fei Fei Sun, Beth Ditto, Pamela Anderson, Anna Ewers, Rod Stewart, Tyga, Pusha T, Lauren Hutton, Alice Glass, Alison Mosshart, Mariel Hemingway, Aluna Francis, Danny Fuller, Koa Smith, Pascal Dangin oraz sam Alexander Wang.

Dyrektorem kreatywnym projektu jest Pascal Dangin z KiDS Creative.

Gwiazdy w kampanii Alexandra Wanga "Do something" >>