Najbardziej spektakularnie wyglądała Małgorzata Kożuchowska - aktorka i przyjaciółka projektanta wystąpiła w długiej czarnej kreacji z mocno zarysowaną linią ramion (oczywiście projektu Wolińskiego). Poduszki, które zostały doszyte do sukni przywodziły na myśl uszy Myszki Miki. To nie przypadek! Kreacja została stworzona właśnie z okazji 90. urodzin tej bajkowej postaci. Jak czytamy w informacji prasowej - "Dla Projektanta jest to niezwykle cenna i ważna współpraca, która wymaga trochę innej kreatywności. Oprócz designu liczyła się tu odrobina fantazji. Jest to ogólnoświatowa akcja Disneya w której wzięły udział gwiazdy takie jak: Gigi Hadid, Karen Elson, Bella Hadid, Karl Lagerfeld, Vittoria Caretti, Shanelle Nyasiase, Cara Taylor, czy Virgil Abloh".

Na ściance w projekcie Dawida Wolińskiego pozowała także Katarzyna Warnke - wyglądała pięknie w karminowej sukni stworzonej przez projektanta we współpracy z marką Martini. Lara Gessler także wybrała czerwoną kreację w metką Wolińskiego, tyle że z poprzedniej kolekcji. Swoją stylizację uzupełniła "biżuteryjną" fryzurą - na włosy Lara przykleiła sztuczne perły. 

Na pokaz Wolińskiego przybyli także jego koledzy po fachu - jego kolekcję z pierwszego rzędu oglądali m.in. Robert Kupisz, Joanna Przetakiewicz i Gosia Baczyńska. Na ściance pozował też finalista telewizyjnego programu "Top Model" (w którym Dawid Woliński jest jurorem) - Hubert Gromadzki.

Dawid Woliński "Atelier 214.2" - zobaczcie zdjęcia z pokazu i przeczytajcie recenzję kolekcji>>>>>>>>