Alice Pagani i Nicholas Hoult w kampanii Emporio Armani

Trudno się kłócić o to, co przeważyło o zatrudnieniu takiego właśnie duetu do kampanii Emporio Armani. Popularność? Kontrowersje netfliksowego "Baby"? Hoult swoją drogą, ale patrząc na Alice Pagani nie mamy żadnych wątpliwości, że ostatnie castingi włoskiej marki były wyjątkowo udane. Swoją nową kampanią Emporio Armani rozpoczyna kolejny rozdział w lansowaniu autorskich zapachów, a In Love With You i Stronger With You wprowadza na nowy poziom. 

Nowości na Netflix: luty 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Nie zabrakło magnetyzujących spojrzeń, subtelnych ujęć bliskości, rozpisywanych na dłoniach obietnic. Prowokują się wzajemnie do wyścigów swoimi szykownymi kabrioletami, z a romantycznej kolacji uciekają do pustego już wesołego miasteczka. A potem on musi ją odprowadzić na pociąg, bo niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tylko czy musi? Wytarty frazes jednak okazuje się nie być stałą zasadą, kiedy on w ostatniej chwili decyduje się po hollywoodzku wskoczyć do pędzącego pociągu i zostać z ukochaną. Tak, jak podkreślają slogany Emporio Armani, świętuje się bezwarunkową miłość i czerpie z siły, którą daje bycie w związku. 

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": jest już zwiastun słynnego filmu od Netflix! >>

Zapachy włoskiego domu mody skierowane są do młodzieżowych odbiorców, a jak podaje serwis WWD.com, powołując się na rzecznika Armani z ramienia L’Oréal, Stronger With You znalazło się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych męskich zapachów w Europie. Nie zdziwimy się, jeśli za sprawą tego wideo będzie tym razem w pierwszej trójce.

Nicholas Hoult i Alice Pagani - kto to? 

Aktorski duet Brytyjczyka i Włoszki, którzy zachwycają w nowej kampanii Emporio Armani, to idole nowego pokolenia. Młodziutka Alice Pagani znana jest przede wszystkim z roli Ludoviki we włoskim serialu "Rzymskie dziewczyny" ("Baby"), wyprodukowanym przez Netflix. Pojawił się on na filmowej platformie pod koniec 2018 roku i od tamtej pory zdążył nie tylko zebrać grono wiernych fanów, ale też sporo namieszać, prowokując m.in. dyskusję na temat moralności produkcji, opartej na głośnej aferze nastoletniej prostytucji "baby squillo" sprzed lat. Pagani można też było obejrzeć w filmach "Loro" i "The Poison Rose". Hoult to z kolei brytyjski aktor, dobrze znany z filmów serii "X-Men", a także "Wiecznie żywy" i "Faworyta". 

3. sezon "Rzymskich dziewczyn" już wkrótce! Co wiemy o nowych odcinkach "Baby" Netflixa?>>

Reklamę wyreżyserował Fabien Constant, a w tle wideo słychać utwór "Powerful" Major Lazer, Ellie Goulding i Tarrus Riley.