W ostatnich miesiącach Lady Gaga oraz Adam Driver są numerem jeden na liście paparazzi. Oboje przebywają obecnie we Włoszech na planie zdjęciowym ,,House of Gucci". Film jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną produkcją tego roku. Dlaczego zatem zdjęcia paparazzi z planu nie spodobały się rodzinie Gucci? Oto szczegóły...

Rodzina Gucci skrytykowała nowy film Ridleya Scotta ,,House of Gucci" z udziałem Lady Gagi i Adama Drivera

Film Ridleya Scotta będzie opowiadał historię Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabójstwo swojego męża, wnuka założyciela domu mody Gucci. Dramat ma ukazać tragiczne okoliczności śmierci Maurizio, który w momencie, gdy poddawał markę gruntownym zmianom, został zastrzelony przed biurem w Mediolanie. Patrizię Reggiani oskarżono o zabójstwo i skazano na 29 lat pozbawienia wolności.

Lady Gaga i Adam Driver w filmie ,,House of Gucci". Mamy pierwsze zdjęcia z planu>>

„Jesteśmy naprawdę rozczarowani. Mówię to w imieniu rodziny". - powiedziała Patrizia Gucci, jedna z kuzynek Maurizio w oświadczeniu dla Associated Press.

Według informacji Patrizia próbowała się skontaktować z żoną Ridleya Scotta i producentką filmu, Gianniną Facio.

„Kradną tożsamość rodziny, aby osiągnąć zysk i zwiększyć dochody Hollywood… Nasza rodzina ma swoją tożsamość. Możemy rozmawiać o wszystkim, ale istnieje granica, której nie można przekroczyć". - dodała.

Córce Aldo Gucciego nie spodobały się także zdjęcia paparazzi z planu...

„Mój dziadek był bardzo przystojnym mężczyzną - jak wszyscy z rodziny Gucci, bardzo wysokim, o niebieskich oczach i bardzo eleganckim. Fakt, że zagra go Al Pacino, który nie jest zbyt wysoki, a na zdjęciu widzimy go jako grubego, niskiego, z bokobrodami i naprawdę brzydkiego - to wstyd, bo w ogóle do niego nie przypomina. - podsumowała Patrizia Gucci.

Gucci - historia rodu i marki>>>

Sekrety i kłamstwa rodziny Gucci. Historia domu mody czy telenowela?