Dla większości z nas Księżyc w pełni oznacza huśtawkę nastrojów i nieprzespane noce. Niektórzy z kolei pod jego wpływem mają zwiększoną dawkę energii oraz nagły przypływ weny twórczej. Ta zależność zmienia się wraz z układem planet, w jakim znajduje się srebrny glob. W grudniu 2019 Księżyc ustawi się w opozycji do Słońca, tworząc ekscytującą pełnię w znaku Bliźniąt. Ich wibracja znacznie otworzy nas na flirt i da nam siłę do realizowania marzeń. Przez najbliższe dni wszystko będzie możliwe.

Horoskop na ten tydzień. Wpływ wibracji Bliźniąt na każdy znak zodiaku >>

Pełnia Księżyca - grudzień 2019

Data grudniowej pełni jest wyjątkowa, bo przypada na czwartek 12.12. W tę noc Zimny Księżyc, czy też Księżyc Długich Nocy, rozjaśni swoim blaskiem zimowe niebo. Nie ma czego się obawiać, bo to zjawisko będzie mieć na nas pozytywny wpływ. Dociekliwe Bliźnięta w duecie z optymistycznym Strzelcem, który jest panem tego miesiąca, oderwą nas od szarej rutyny. Niech twoje oczy, uszy i serce otworzą się na nowe doświadczenia, zarówno w miłości, jak i przyjaźni czy rozwoju osobistym. To najlepszy czas na podjęcie nowych działań w kierunku nauki nowej dziedziny lub pogłębiania zainteresowań. Jeśli zajmiesz się teraz tym, co kochasz, wkrótce na tym zarobisz i pasja zamieni się w przyjemną pracę.

Pełnia Księżyca w Bliźniętach uczy, by w końcu zaufać swoim możliwościom i bez lęku realizować marzenia.

Pełnia Księżyca w Bliźniętach - co oznacza?

Niech nie zdziwi cię nagła smykałka do flirtu oraz wiele okazji na uwodzenie. Merkury rządzący Bliźniętami wzmocni naszą komunikację. Zamiast owijać w bawełnę, przejdziesz od słów do czynów. Powiesz na głos to, o czym dopiero pomyślałaś i zdziwisz się, że przeszło ci to przez gardło na trzeźwo. Jednak wszystko będzie się dziać w dobrym momencie, bo nad tym już czuwa planeta Wenus. A ona, jak wiadomo, w dziedzinie miłości chce dla nas jak najlepiej. Podpowiada Strzelcowi, w którą stronę wycelować strzały Amora. 

Pełnia Księżyca w Bliźniętach - jak ją przetrwać?

Pod koniec roku Księżyc w pełni znajduje się w szczytowej formie. Jego energia popchnie nas kosmicznie do wyrażania najprawdziwszych i najgłębszych uczuć wobec bliskich. Jeśli efekt szczerej rozmowy będzie inny, niż ten, którego się spodziewałaś, nie załamuj się oraz nie żałuj powiedzianej prawdy. Pora dać odejść wolno temu, co nie jest ci pisane. Jednak scenariusz, jaki pisze nam pełnia w Bliźniętach, zazwyczaj kończy się pozytywnie. W jej trakcie dochodzi do transformacji przyjaźni czy romansu w stały związek oparty na solidnych fundamentach. 

Poczuj się wolna, działaj spontanicznie, ciesz się chwilą, nie przejmuj się drobnostkami. Ostatnia pełnia Księżyca w tym roku przynosi radość, spełnienie i szczęście oraz pisze dobrą wróżbę na Nowy Rok, zainspirowaną każdą twoją dobrą myślą.