Zapomniane przez wiele sezonów golfy wracają do łask (i na salony). Kojarzące się do tej pory z informatykami i "nerdami", być może przy okazji powstania kultury normcore, zyskały miano jednego z najważniejszych trenów tego sezonu. Steve Jobs z ikony technologicznych nowinek, stał się pośmiertnie ikoną mody, a my wszędzie polujemy na czarny golf w jego stylu.

Golfy- trendy jesień-zima 2014/2015
Zamiast dużych naszyjników wybieramy w tym roku golfy. Oprócz praktycznej strony, posiadają jak się okazuje bardzo duży "modowy potencjał". Na pokazie Charlier przy swetrze doszyto golf z futra, Karl Lagerfeld w kolekcji Chanel skrócił go do pólgolfu i rozszerzył, na wybiegu Custo Barcelona modelki na golfy założyły kolorowe futra, a minimalistyczne Acne golf podało w sportowej konwencji.

Niewątpliwie podczas Tygodni Mody królowały klasyczne czarne golfy, jednak nie da się nie zauważyć tych kontrastujących z resztą bluzki/swetra (jak na przykład u Barbary Bui).

Golfy - jak je nosić?
Czarny golf zakładamy w tym sezonie zarówno do ołówkowych spódnic, jak i prostych granatowych dżinsów. Taką stylizację pozostawiamy bez dodatków i wpisujemy sie w grupę normalsów. W połączeniu z dużymi kolczykami i wzorzystą mini twory zestaw idealny, bo golf jest dobra bazą dla "trudnych" i kolorowych ubrań. Na zimę wybieramy oversize'owe swetry z szerokim golfem i nosimy je z legginsami i skórzanymi botkami, albo na wierzch sukienki z falbanami. Warto zainspirować się stylizacjami z pokazu A Détacher i rozpinany blezer zarzucić na golf w podobnym odcieniu. Golfy łączymy w tym sezonie odważnie z sukienkami, kamizelkami, płaszczami i szalikami.

Golf - trendy jesień-zima 2014/2015 - GALERIA>>