Gisele Bündchen i Tom Brady: rozwód, rozstanie

Media właśnie obiegła informacja, że Gisele Bündchen i Tom Brady postanowili zakończyć swój związek. Ich decyzja ma być ostateczna, a para podjęła ją w efekcie trwającego od wielu miesięcy konfliktu. Zagraniczne media donoszą, że kryzys w ich małżeństwie jest bardzo mocny i właściwie nie ma już nad czym pracować. "Nie ma już żadnej szansy na powrót. Oboje mają prawników i zastanawiają się, co będzie oznaczać ten rozłam - kto co dostanie i jak zostaną podzielone finanse" mówi anonimowe źródło, cytowane przez PageSix. Same ich nieruchomości warte są ponad 26 milionów dolarów.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska oficjalnie razem?>>

Początkowa separacja nie przyniosła pozytywnych skutków, zawodnik NFL i modelka zamieszkali osobno. Oboje przygotowują się do rozprawy rozwodowej, podczas której będą walczyć nie tylko o podział majątku, ale też opiekę nad dziećmi.

Supermodelka miesiąc temu opowiadała na łamach ELLE, że obawia się powrotu męża na boisko po tym, jak wcześniej ogłosił przejście na emeryturę, ale zmienił zdanie: "To bardzo brutalny sport. Mamy dzieci i chciałabym, żeby był on bardziej obecny. Rozmawiałam z nim o tym regularnie, ale ostatecznie czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która będzie dla niego odpowiednia. On też musi iść za tym, co sprawa mu radość". Z kolei gwiazdor footballu w sierpniu wziąć prawie dwa tygodnie urlopu, żeby "załatwić sprawy osobiste".

Para pobrała się w 2009 roku. Są rodzicami 9-letniej córki Vivian oraz 12-letniego syna Benjamina.

Selena Gomez zabiera głos po głośnym wywiadzie Hailey Bieber. „Słowa mają znaczenie”>>