"Od grudnia czekałam na to, by móc podzielić się tym spełnionym marzeniem! Nowa kampania @chanelofficial autorstwa niesamowitego @melodiemcdaniel! Ogromne podziękowania dla @virginieviard i całego zespołu @hairbysammcknight @luciapicaofficial" napisała na swoim profilu modelka. Gigi Hadid, która regularnie chodziła po wybiegu Chanel, wciąż nie mogła się pochwalić udziałem w kampanii francuskiego domu mody - aż do teraz, kiedy światło dzienne ujrzały zdjęcia promocyjne marki z jej udziałem.

Jak wynika z jej instagramowego wpisu, Hadid pozowała do kampanii na chwilę przed wybuchem pandemii, to jest pod koniec 2019 roku. Na fotografii, którą opublikowała, pozuje ubrana bogato zdobiony krótki top, który odsłania brzuch, pikowaną kurtkę typu bomber, przypominającą słynny żakiet zaprojektowany przez Coco, a także w wąskie czarne spodnie z wysokim stanem. Jej szyję, uszy i talię zdobią złote łańcuchy i rzędy pereł, a w dłoni modelka trzyma miniaturową torebkę Chanel na łańcuszku. Gigi Hadid pozuje na tle wielkomiejskiego biurowca i odbija się w jego lustrzanych oknach. 

Gigi Hadid i Bella Hadid opublikowały urocze zdjęcia z dzieciństwa. Tak kiedyś wyglądały słynne siostry [Dzień Dziecka 2020]>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Cze 30, 2020 o 2:54 PDT

Nowa kampania Chanel to dzieło fotografki Melodie McDowell, ale nie tylko - za makijaż odpowiadała Lucia Pica, za włosy fryzjer Sam McKnight, a całość spięła oczywiście obecna dyrektor kreatywna Chanel, Virginie Viard. 

Gigi Hadid w ciąży: amerykańskie media podają już płeć dziecka modelki i wokalisty!>>

Chanel Cruise 2020/2021: spacer po Morzu Śródziemnym>>