Jedna z najmodniejszych par, Gigi Hadid i Bradley Cooper, właśnie została przyłapana na ulicach Nowego Jorku. Jak zwykle prezentowali się stylowo, ale naszą uwagę zwróciła fryzura modelki. Dlaczego? To dowód na to, że ulubiona fryzura kobiet wciąż jest na topie

Gigi Hadid udowadnia, że "sleek bun" nigdzie nie odchodzi

Mogłoby się wydawać, że nadchodząca wiosna będzie powiewem świeżości w trendach, ale wszystko wskazuje na to, że ponadczasowość wygrywa. Nie inaczej jest z fryzurą, która już lata temu zyskała na popularności, głównie dzięki praktyczności. "Sleek bun", bo oczywiście mowa o uwielbianym, wygładzonym koczku, to rozwiązanie idealne, jeśli twoje włosy są już oklapnięte i potrzebują odświeżenia. 

Gigi Hadid udowodniła, że pomimo innych trendów na wiosnę, sleek bun nigdzie się nie wybiera. Modelka na ulicach Nowego Jorku pojawiała się w  skórzanej brązowej ramonesce, najbardziej pożądanych sneakersach – Adidas x Wales Bonner – i jeansach w stylu vintage. Tę stylizację przepięknie uzupełniał schludnie ułożony koczek. 

Najmodniejsze akcesoria na wiosnę 2024 

Modne ubrania to nie wszystko – każda stylizacja potrzebuje dodatków, a o najmodniejszych już przeczytasz na łamach ELLE.pl.

Najstarsza siostra Hadid pokazuje nam, jak oprócz stylizacji, podkręcić też fryzurę. Z pozoru pomysł jest banalny, w końcu to tylko klamra, nie sposób jednak nie zauważyć, że spinka wręcz idealnie pasuje do looku, który ma na sobie modelka. Neutralna kolorystyka pozwala jej wtopić się w całą stylizację, przynajmniej kolorystycznie, bo masywniejszy kształt sprawia, że i tak przykuwa uwagę. 

Gigi HadidIgnat/Bauer-Griffin/Getty Images

Modne dodatki na wiosnę 2024

To, że klamry we włosach są modne już wiemy, ale wiele zależy też od wyboru odpowiedniego modelu. Gdzie znaleźć modną klamrę do włosów? Oprócz oczywistego wyboru np. w ulubionej sieciówce, przepiękne modele posiada w swojej ofercie marka SUI AVA, ale również Coucou Suzette. To prawdziwe mini-dzieła sztuki, które cię wyróżnią.