Jagodzianki - Warszawa: U Krawca Cafe

Gdzie na jagodzianki w Warszawie? Z pewnością na Grochów. Umiejscowiona tam kawiarnia U Krawca Cafe oferuje obsypane sporą ilością kruszonki owalne bułki, które wypełnione są po brzegi jagodowym nadzieniem. Właściciele miejsca zapraszają na nie już od końca czerwca: "Lato i wakacje oznaczać mogą tylko jedno - wkraczamy w jagodziankowy sezon! Będzie pysznie, fioletowo, gwarantujemy umorusane buzie, zafarbowany język, brudne palce i ogrom szczęścia".

Adres: ul. Siennicka 3.

Jagodzianki - Warszawa: Miss Mellow 

Śródmiejska piekarnia i kawiarnia kusi nas w tym roku jagodowymi kieszonkami obsypanymi słodkim cukrem pudrem. Obowiązkowo do spróbowania. Szczególnie, że przekonują nas jeszcze hasłem: "Lekkie dla serca, ciężkie od jagód i kruszonki".

Adres: ul. Wilcza 62. 

Najlepsze warszawskie knajpy w stylu vintage. W tych miejscach zaliczycie podróż do przeszłości>>

Jagodzianki - Warszawa: Cała W Mące - Piekarnia

Monika Walecka i jej drużyna nie zawodzą także w sezonie jagodowym. Swoje wypieki zapowiedzieli krótko i na temat: "Jagody już są".

Adres: ul. Krasińskiego 18 (wejście od Próchnika).

Jagodzianki - Warszawa: Kukułka Cukiernia

"Pytaliście o nie już w styczniu. Już są! Zapraszamy od 9.00 jak zwykle na #Mokotowska52. Nasz super jagodziankowy team pozdrawia Was cieplutko i życzy moc fioletowych uśmiechów" czytamy na Instagramie cenionej przez Warszawiaków cukierni Kukułka. Ich jagodzianki są sporej wielkości i nie brakuje im gęstej kruszonki. PS Na miejscu spróbujecie też jagodowych tartaletek. 

Adres: ul. Mokotowska 52.

Jagodzianki - Warszawa: Cukier w cukrze

Kruche, cukrowe, pełne jagód. Twórcy cukierni Cukier w cukrze mówią jak jest: "Tak wygląda jagodowe niebo sowicie obsypane kruszonką". Nic tylko się objadać!

Adres: ul. Inżynierska 1/81 (wejście od Wileńskiej 13).

Twórcy Mr.Pancake i PIZZA BOYZ założyli nową restaurację typu dark kitchen. Zjecie w niej burgery - także w wersji wege!>>