W grudniu warszawska Elektrownia Powiśle zamienia się w prawdziwą fabrykę prezentów. Nas jako pierwsze przyciągają miejsca z polskimi, autorskimi projektami. Na naszą osobistą świąteczną wish list wpisałyśmy długi, miękki kardigan Lava marki Elementy, ręcznie robioną na drutach z wełny alpaki czapkę o grubym splocie od Touch i absolutnie przepiękną, małą, beżową torebkę w stylu vintage marki Balagan - cudo!

W Elektrowni Powiśle jest również kilka concept storów, w których poszukiwanie prezentu dla nawet największej indywidualistki staje się przyjemnością. W Na Dobranoc Concept Store znajdziecie najpiękniejsze "senne" gadżety, a w Warsaw Concept Store projekty z metką Simony Nikołajewskiej, Icon i Lovin. Podczas zakupów warto odwiedzić także Jestem Slow! Concept Store - ich asortyment tworzą małe, lokalne marki autorskie i ich rzemieślnicze produkty.

Biżuteria - tej kategorii nie możemy pominąć. Najpiękniejsze biżuteryjne amulety, elementy będące wyznaniem miłości i wdzięczności znalazłyśmy w 8288 Concept Store i butiku Orska. W tym sezonie najchętniej sięgamy po kolorowe kamienie, pierścionki i kolczyki inspirowane botaniką oraz minimalistyczne, organiczne kształty.  

Warto wejść też na chwilę do najpiękniej pachnącego miejsca w Elektrowni, o ile nie w Warszawie. W Galilu znajdziecie designerskie świece, które pokocha każda estetka, niszowe perfumy i genialne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i cała, a także włosów. 

W Beauty Hall króluje naturalność i holistyczne podejście do pielęgnacji. Nasze ulubione miejsce? ALBA1913. To niezależna, polska marka, która czerpie ze stuletniej rodzinnej tradycji aptecznej i zielarskiej. Znajdziecie tam naturalne kosmetyki premium do pielęgnacji twarzy i ciała, olejki do aromaterapii oraz wegańskie świece do masażu - genialny pomysł na prezent. 

Ale Beauty Hall to nie tylko kosmetyczne butiki - to również świetne miejsca dla relaksu i odnowy. W Elektrowni Powiśle znajdziecie specjalne vouchery, które można wykorzystać w całej przestrzeni. Skorzystacie tu też także z porad concierge'a. Możliwość wykorzystania takiego vouchera w jednym z 9 salonów m.in. Beauty Skin, Let's Beauty, DNA Clinics lub Balance&Beauty Marta Bem stanowi świetny pomysł na prezent, niezależnie od wieku obdarowywanej czy obdarowywanego. 

Gdyby wciąż brakowało Wam pomysłów na wypełnienie świątecznej listy prezentów zajrzyjcie do specjalnie stworzonego prezentownika na stronie elektrowniapowisle.com. Znajdziecie tam polecenia gwiazd i odkryjecie prezenty skrojone na miarę.