Zagraniczni turyści przemierzają szlaki Tatr i odpoczywają nad Bałtykiem. Ruszmy w ich ślady! Specjalnie dla was sprawdziłyśmy najlepsze wakacyjne adresy.

Pomorze

ELEGANCKO :
Butikowy kompleks Hotel Gdańsk. Ten elegancki hotel stoi tuż przy marinie nad rzeką Motławą. Składa się z dwóch doskonale uzupełniających się części. Pierwsza umieszczona jest w spichlerzu z XVIII wieku, odrestaurowanym z dbałością o historyczne szczegóły, druga – Yachting – zachwyca nowoczesnym designem w żeglarskim duchu. Hotelowe spa należy do najbardziej nowoczesnych spa medycznych w Polsce.


Dolina Charlotty, 10 km od Ustki. Bajeczna sceneria: bukowy las, Jezioro Zamełowskie i stylowe budynki ze starej cegły i z drewna. Na 88 hektarach znajdują się stajnia, spa, hotel urządzony ręcznie robionymi, drewnianymi meblami, kameralny domek na wodzie i pensjonat nad stajnią.


Zamek Krokowa, 10 km od Dębek. W dawnej siedzibie rodu von Krockow mieści się dziśprzytulny, elegancki hotel. Otoczony parkiem trzyskrzydłowy pałac chętnie odwiedzają goście z całego świata. Rozpieszcza ich szef kuchni, serwując takie smakołyki, jak rosół z bażanta, pasztet z dzika, wędzony węgorz w sosie miodowo-koperkowym.